شهرخبر

بهزادی: شهر خودرو نیم فصل به لیگ یک سقوط کرد/ رابط: با آینده بازیکنان بازی شد

بهزادی: شهر خودرو نیم فصل به لیگ یک سقوط کرد/ رابط: با آینده بازیکنان بازی شد

بازیکن تیم فوتبال شهر خودرو مشهد گفت: چیزهایی در تیم دیدم که حتی در لیگ دسته اول نیز ندیده بودم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، یوسف بهزادی پس از شکست 2 بر یک شهر خودرو مقابل پرسپولیس در هفته بیست‌ونهم لیگ برتر و سقوط این تیم به دسته اول، گفت: سه سال پیش با یحیی گل‌محمدی سهمیه آسیا را گرفته بودیم ولی امروز ناراحتم که سقوط کردیم. نیم فصل به شهر خودرو برگشتم و چیزهایی دیدم که در لیگ یک ندیده بودم. زمین تمرین نداشتیم و بازیکنان ما کمتر از بازیکنان لیگ یکی پول گرفتند.

وی افزود: اگر با فرهاد حمیداوی مالک باشگاه مشکل دارید، بازیکنان چه گناهی دارند؟ از سه سال پیش از حمیداوی طلب دارم. پیام، ابومسلم، سیاه‌جامگان و شهر خودرو سقوط کردند. به رقیبان‌مان زمین دادند ولی به ما در شهرمان زمین ندادند. مگر مشهد فقط اصولی (عضو هیئت رئیسه فعلی فدراسیون) را دارد؟ تیم ما اسپانسر نداشت و نمی‌دانم امروز از صدقه سری کدام ارگان روی پیراهن‌مان اسپانسر داشتیم. بحث حمایت از حمیداوی مطرح نیست ولی هیچ حمایتی از ما نشد. مشهد جزو سه شهر پولدار ایران است ولی کمکی به ما نکردند. نیم فصل اول سقوط کرده بودیم و هر کاری کردیم موفق به بقا نشدیم.

بهزادی در پاسخ به این پرسش که چقدر از باشگاه پول گرفته‌ای، گفت: کمتر از بیست میلیون دریافتی داشتم.

فردین رابط دیگر بازیکن شهر خودرو نیز درباره این بازی یادآور شد: این تیم نه مشکل بازیکن داشت نه مربی؛ شهر خودرو را به لیگ یک فرستادند. داور در بازی امروز برای ما پنالتی نگرفت. همه از ما قطع امید کرده بودند و داوران هم به ضررمان سوت زدند. مگر چنین چیزی داریم؟ نمی‌دانم چه چیزی بگویم. تک تک بازیکنان شهر خودرو بهترین و باغیرت هستند. در نیم فصل دوم دیدید که چطور بازی می‌کردیم. مشکل از جای دیگر بود و شهر خودرو را به لیگ یک فرستادند. متأسفانه با آینده بازیکنان بازی شد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا به استقلال برمی‌گردد یا نه، تصریح کرد: به استقلال برمی‌گردم تا ببینم چه تصمیمی برای من می‌گیرند. اگر چراغ سبز نشان دهند با قدرت کار می‌کنم، در غیر این صورت برای استقلال آرزوی موفقیت خواهم کرد.

انتهای پیام/