شهرخبر

قصور شهرداری آبادان در ریزش ساختمان متروپل

قصور شهرداری آبادان در ریزش ساختمان متروپل

عضو شورای شهر تهران از قصور شهرداری آبادان به دلیل منفعت و ریزش ساختمان متروپل خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ نرجس سلیمانی در جریان شصت‌و‌ششمین جلسه شورای شهر تهران ضمن اشاره به حادثه ریزش ساختمان متروپل در آبادان اظهار کرد: این حادثه را به خانواده جانباختگان تسلیت عرض می‌کنم و امیدواریم هر چه زودتر مصدومان این حادثه بهبود یابند.

وی با اشاره به تخلف شهرداری آبادان در حادثه متروپل گفت: بنا بر اطلاعات و گزارشاتی که وجود دارد مشخص است که شهرداری آبادان به دلیل منفعت در انجام وظایف خود کوتاهی کرده است.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه به نظر می‌رسد باید از سازمان نظام مهندسی دعوتی به عمل آید تا در شورا حاضر شوند گفت: با حضور سازمان مهندسی می‌توانیم کمیسیون مشترکی را با حضور نمایندگان شورا در کمیسیون‌های نظارت و حقوقی، عمران، شهرسازی و بودجه تشکیل بدهیم.

سلیمانی همچنین به گلایه شهروندان تهرانی از وضعیت حمل و نقل در شهر تهران پرداخت و گفت: با توجه به اینکه برخی مسافران و شهروندان تحت عنوان مسافران کثیر‌السفر نام برده می‌شوند به تبع باید حمایت‌های لازم از این افراد برای ارائه تسهیلات مناسب‌تر در حوزه حمل و نقل پیش‌بینی شود.

به گزارش تسنیم، علیرضا نادعلی سخنگوی شورای شهر تهران نیز از ریاست شورای شهر تهران خواست تا در جلسات آتی از علی نصیری مدیر رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران دعوت شود تا گزارشی در خصوص موضوع مدیریت بحران و ایمنی ارائه کند.

آقامیری دیگر عضو شورای شهر تهران نیز از سفر تعدادی از اعضای شورای عالی استان‌ها به آبادان خبر داد و گفت: بر حسب دستور رئیس شورای عالی استان‌ها قرار است پنجشنبه هفته جاری تعدادی از اعضای این شورا  در محل ریزش ساختمان متروپل آبادان حضور پیدا کنند.

انتهای پیام/