شهرخبر

سجادی: سرخابی‌ها مشکل مالی برای فصل نقل و انتقالات ندارند

سجادی: سرخابی‌ها مشکل مالی برای فصل نقل و انتقالات ندارند

وزیر ورزش و جوانان گفت: به جایی رسیده‌ایم که منابع قابل توجهی پول در اختیار این دو باشگاه است و همین موضوع اعتماد به نفس زیادی را به مدیریت می‌دهد تا در فصل نقل و انتقالات بازیکنانی که مدنظرشان است را جذب کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا، سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در حاشیه برگزاری مجمع کمیته ملی المپیک اظهار داشت: در مجمع دو تاریخ به مشورت گذاشته شد و تاریخ دوم که بعد از بازی های کشورهای اسلامی بود به تصویب رسید و تاریخ ششم شهریورماه برگزار خواهد شد. نقطه نظرات گفته شد و جمعی از اعضا به صحبت پرداختند. بنده هم چند مورد از تکالیف امروز ورزش را یادآوری کردم.

وی در مورد برخی مفاد اساسنامه که رای گیری شد، توضیح داد: در این مورد صالحی امیری توضیح خواهند داد. پیشنهادهایی به کمیته بین المللی شده بود و نکاتی هم از سوی آنها عنوان شده بود که به شور گذاشته شد.

سجادی در ادامه درخصوص وضعیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس یادآور شد: همانطور که می‌دانید این دو باشگاه هرکدام به تفکیک 350 میلیارد تومان پول نقد دارند. خودمان قبلا حس خوبی نداشتیم وقتی می شنیدیم این دو باشگاه با کمبود منابع مالی مواجه بوده و بدهکار هستند. همین موارد باعث ایجاد مشکلاتی برای آنها شده و کار دست شان داده بود. یک سری از تکالیفی که AFC اعلام کرده بود از سال 2016 روی زمین مانده و به خوبی انجام نشده بود. یکی از آنها همین بدهی‌های معوقه بود.

وزیر ورزش و جوانان افزود: الان به جایی رسیده‌ایم که منابع قابل توجهی پول در اختیار این دو باشگاه است و همین موضوع اعتماد به نفس زیادی را به مدیریت می‌دهد تا در فصل نقل و انتقالات بازیکنانی که مدنظرشان است را جذب کنند. اینها اثرات ارزشمند شروع واگذاری بود و برنامه ما این است که تا پایان تابستان به 51 درصد واگذاری برسیم و وزارت اقتصاد هم پای کار است.

سجادی در مورد اینکه دبیر گفته است بودجه به فدراسیون ها ابلاغ نشده است، گفت: در مجمع چنین چیزی مطرح نشد، اما به خود ما گفته‌اند و تفاهم نامه با فدراسیون ها به زودی ابلاغ می‌شود.

انتهای پیام/