شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#انتخابات#برگزاری انتخابات

جزئیات برگزاری انتخابات هئیت رئیسه مجلس/ عضو فراکسیون انقلاب اسلامی: لیست نمی‌دهیم

کدخبر: 497316
سخنگوی فراکسیون انقلاب اسلامی گفت: در جلسه فراکسیون انقلاب اسلامی مقرر شد فراکسیون لیستی برای انتخابات هیئت رئیسه ارائه نکند و همچنین انتخابات به صورت دستی انجام نشود و رای گیری به صورت الکترونیکی برگزار شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، جلسه مجمع عمومی فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس امروز ظهر و با دستورکار انتخابات هیأت رئیسه در اجلاسیه سوم مجلس یازدهم برگزار خواهد شد.

علی‌اکبر علیزاده نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، ضمن اعلام این خبر افزود: با نظر اکثریت اعضای فراکسیون بنا شد تا برای انتخابات هیأت رئیسه رأی‌گیری فراکسیونی نداشته باشیم.

وی اظهار داشت: بر این اساس، کاندیداهای انتخابات هیأت رئیسه در جلسه علنی فردای مجلس چهارشنبه 4 خردادماه نام‌نویسی خواهند کرد و رأی‌گیری برای هیأت رئیسه در نشست علنی فردای مجلس انجام خواهد شد و رأی‌گیری فراکسیونی در این باره نخواهیم داشت.

احتمالا انتخابات هیئت رئیسه مجلس به صورت الکترونیکی برگزار شود

همچنین فارس نوشت؛

ولی اسماعیلی، سخنگوی فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی، در تشریح جلسه امروز سه شنبه این فراکسیون، اظهار داشت: شورای مرکزی فراکسیون صبح امروز جلسه ای برگزاری کرد و در آن مصوب شد که ابتدا فراکسیون انقلاب اسلامی لیستی برای انتخابات هیئت رئیسه ارائه نکند.

وی افزود: همچنین قرار شد که انتخابات هیئت رئیسه مجلس دستی انجام نشود و رای گیری به صورت الکترونیکی برگزار شود.

سخنگوی فراکسیون انقلاب اسلامی گفت: دستور جلسه صبح امروز بعد از ظهر در نشست عمومی فراکسیون انقلاب اسلامی مطرح شد و با 115 رای مثبت نمایندگان با اقدام شورای مرکزی فراکسیون موافقت کردند تا هم لیستی ارائه نشود و هم رای گیری به صورت الکترونیکی برگزار شود.