شهرخبر

مدافع مورد علاقه گل محمدی به ترکیب اصلی بازگشت

فرشاد فرجی مدافع مورد علاقه یحیی گل محمدی پس از پشت سرگذاشتن دوران مصدومیت در بازی با تیم سابقش به ترکیب اصلی باز می گردد.

مدافع مورد علاقه گل محمدی به ترکیب اصلی بازگشت

خبرورزشی- مدافع شماره ۳ پرسپولیس در دقیقه ۲۴ دیدار حذفی مقابل آلومینیوم آسیب دید و سعید آقایی جای او به میدان آمد. پس از آن بازی پزشکان پرسپولیس اعلام کردند مصدومیت فرجی از ناحیه مچ پاست و این بازیکن به سه هفته استراحت نیاز دارد.

استراحت فرشاد فرجی اما کمی طولانی تر شد. این مدافع ملی پوش نتوانست از بند مصدومیت مچ پا رهایی پیدا کند و در این مدت یحیی گل محمدی ترکیب های متفاوتی را در مرکز خط دفاع خود آزمایش کرد.

ابتدا سرمربی پرسپولیس تصمیم گرفت از زوج سید جلال حسینی و علی نعمتی استفاده کرد اما پس از بازی با سپاهان و دریافت ۲ گل از تیم اصفهانی نظر یحیی گل محمدی عوض شد. علیرضا ابراهیمی مدافع همیشه ذخیره پرسپولیس در فصل جاری جانشین سید جلال حسینی شد و کنار علی نعمتی زوج خط دفاع این تیم را تشکیل دادند.

درآستانه دیدار با شهرخودرو مشهد اما یحیی گل محمدی تصمیم جدیدی گرفت. او فرشاد فرجی تازه رها شده از بند مصدومیت را می خواهد کنار علی نعمتی قرار دهد! به نظر می رسد علی نعمتی و فرشاد فرجی جزو نفراتی باشند که برای فصل آینده مد نظر یحیی گل محمدی هستند. البته قرار است احتمال پورعلیگنجی هم جمع سرخ ها اضافه شود.