شهرخبر

از درآمدهای نفتی که وزیر نفت، قمپزش را در می‌کند برای رضایت عشاق خدمت دولت، یک وزارتخانه جدید درست کنید!

کدخبر: 497245
علاوه بر بیکار کردن بانیان وضع موجود، از محل درآمدهای نفتی که آقای وزیر نفت، قمپزش را در می‌کند یک وزارتخانه به نام وزارت «پول نفت» دولت درست کنند و به تعداد افرادی که منتظر خدمت به ملت هستند سمت‌های معاون وزیر و مدیرکل تعبیه نمایند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اعتماد ، تقریبا 3-2 روز در میان آقای وزیر نفت یک حرف مشابه را تکرار می‌کند: «نفت می‌فروشیم، خیلی هم می‌فروشیم، پولش را هم می‌گیریم، نقد هم می‌گیریم.» البته در آخرین اظهارنظر او آمده که 20درصدش را تهاتر می‌کنیم اما بقیه‌اش نقد است.»

* رسانه‌های دولت و حامیانش هم 3-2 روز در میان یک ترجیع‌بند تکراری دارند که «بگیرید این پست‌ها را از بانیان وضع موجود؛ این رییس‌جمهور این همه! رای نیاورد که آدم‌های دولت قبل سرکار باشند؛ پست‌ها باید دراختیار تفکر دولت سیزدهم باشد.»

* این عزیزان، غصه‌شان این نیست که چرا بانیان وضع موجود سرکارند. دغدغه اصلی این است که چرا ما پست نداریم و حقوق نمی‌گیریم.

لذا یک راه‌حل بسیار ساده و بی‌دردسر را برای حل مشکل موجود پیشنهاد می‌کنیم تا هم این جماعت فشارشان را از رییس‌جمهور بردارند و هم اوضاع این افراد بسامان شود.

* اگر حتی همه بانیان وضع موجود از سر راه برداشته شوند و از طریق بازنشستگی، بازخریدی، تنزل پست و... کنار بروند، تعدادشان یک‌دهم مشتاقان پست‌های جدید هم نمی‌رسد. بنابراین راهش این است که علاوه بر بیکار کردن بانیان وضع موجود، از محل درآمدهای نفتی که آقای وزیر نفت، قمپزش را در می‌کند یک وزارتخانه به نام وزارت «پول نفت» دولت درست کنند و به تعداد افرادی که منتظر خدمت به ملت هستند سمت‌های معاون وزیر و مدیرکل تعبیه نمایند.

این وزارتخانه حالا حالاها و دست‌کم تا پایان دولت هشت ‌ساله آقای رییسی، می‌تواند عشاق خدمت را راضی نگه دارد و بانیان وضع موجود آن روز! بعد از آن هم در دولت بعدی همچنان به عشق‌ورزی ادامه دهد.