بیوگرافی رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس

رضا درویش که قبلا مدیرعامل باشگاه سایپا بود حالا مدیر عامل پرسپولیس است. بیوگرافی و زندگینامه رضا درویش را می خوانیم.

زندگینامه رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس

رضا درویش متولد اوخر دهه 50 بوده و سوابق مدیریت ورزشی متعددی در کارنامه خود دارد .

درویش مدیر عامل فعلی پرسپولیس رابطه بسیار خوبی با علی دایی و علی پروین از پیشکسوتان تیم پرسپولیس داشته است و با رسیدن به مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس رقیب خود آقای صدری را از میدان به در خواهد نمود.

سوابق اجرایی رضا درویش

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بعد از آنکه دوره ۹۰ روزه مجید صدری به اتمام رسیده است،

هیئت مدیره پرسپولیس قبل از این در یک نامه به وزیر ورزش صدری را مدیرعامل پیشنهادی معرفی نموده اند، ولی انتخاب این فرد به تصمیم مجمع بستگی دارد.

مجمع که باید مدیرعامل باشگاه پرسپولیس را منصوب کنند، تشکیل شده از :

وزیر دادگستری، اقتصاد و ورزش.

در هنگامی که بیشتر پرسپولیسی‌ها منتظر انتصاب آقای صدری به عنوان مدیرعامل بودند، چهره تازه‌ای را به عنوان نامزد پیشنهادی مدیرعاملی پرسپولیس شناخته شد و ایشان رضا درویش مدیرعامل اسبق تیم سایپا بود که سرانجام مدیرعامل پرسپولیس شد.

حمایت درویش از سرمربی پرسپولیس

از این رو رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیز در تمام مصاحبه‌های خود حمایت تمام‌قد از گل محمدی دارد تا نشان دهد تا زمانی که خود این مربی تصمیم به ادامه همکاری دارد، از او حمایت می‌کند.

درویش قصد دارد در صورت ماندن قطعی گل محمدی، تغییر حتمی در جمع دستیاران او را ایجاد کند تا پرسپولیس کمتر با مشکل بدنسازی و همچنین تمرین دهنده روبرو شود.

عکس رضا درویش

بنا بر این سرمربی پرسپولیس تنها در صورتی‌که گل محمدی تصمیم به استعفا بگیرد تغییر می‌کند در غیر اینصورت سرخ‌ها همچنان با دیدگاه‌های فنی او در فصل آینده کار را پیش می‌برند.

واکنش درویش به مشکلات پرسپولیس

طی روزهای اخیر خبرها و شائبه‌های بسیاری درباره بدهی‌ها، ماندن یا نماندن یحیی گل‌محمدی در راس کادرفنی سرخ‌ها، همچنین آخرین وضعیت حامد لک و عیسی آل‌کثیر برای حضور در ترکیب پرسپولیس تهران مطرح می‌شد که رضا درویش مدیرعامل این باشگاه، در آخرین مصاحبه خود راجع به همه این موارد توضیحات کاملی را ارائه کرد.

درویش  در آخرین مصاحبه خود  در خصوص شایعه احضار عیسی آ‌ل‌کثیر و حامد لک دو بازیکن تیم پرسپولیس به کمیته انضباطی این باشگاه که در روزهای اخیر مطرح شده بود، اظهار داشت: پرسپولیس سرمربی و مدیر  تیم دارد و مطمئناً اگر قرار باشد اتفاقی دراین خصوص رخ بدهد، باید از سمت آنها اعلام شود. 

درویش مدیرعامل پرسپولیس

وی ادامه داد:‌ درباره حامد لک هم باید بگویم که همانند آل‌کثیر، احضارش به کمیته انضباطی باشگاه صحیح نیست و از سوی کادر فنی و مدیریت تیم هیچ چیزی به ما اعلام نشده است.

وی در مورد شایعه تغییرات احتمالی در آکادمی این باشگاه افزود: هنوز بحث خاصی در این خصوص نشده و گروه فعلی همانند گذشته کار خودش را انجام می‌دهد. نتایجی که در فصل اخیر به دست آمد، نسبتاً خوب بوده اما از طرفی گزینه‌هایی هم برای مدیریت آکادمی وجود دارند که هیأت مدیره باید برنامه‌های آنها را بررسی کند و در نهایت ببینیم که مسؤولان آکادمی فعلی تغییر می‌کنند یا نه. چند گروه برنامه‌های خود را داده‌اند و تصمیم‌گیری در این باره بر عهده هیأت مدیره باشگاه است.

وی درباره جلسه اخیری که با یحیی گل‌محمدی داشته و اینکه خروجی آن چه بوده، تصریح کرد: من با گل‌محمدی جلسه خوبی داشتم و درباره شرایط تیم برای مسابقات آتی و همچنین برون‌رفت از وضعیت فعلی صحبت کردیم. ما هنوز شانس قهرمانی داریم و همه چیز دست خودمان است.

درویش درباره شکایت رادوشویچ از پرسپولیس از این باشگاه و همچنین رأیی که فیفا بر اساس آن سرخ‌پوشان را 950 هزار دلار جریمه کرد ادامه داد: به هر حال چاره‌ای نیست و اتفاقی است که رخ داده اما ما هنوز فرصت شکایت داریم و شکایت خود را در موعد مقرر ارائه خواهیم کرد. متأسفانه به خاطر عملکرد بدی که برخی به وجود آوردند باید حدود 950 هزار دلار که رقمی بالغ بر 25 میلیارد تومان می‌شود به رادوشوویچ بپردازیم که مبلغ کمی نیست آن هم در شرایطی که با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنیم. البته این را باید اضافه کنم که مبلغ اولیه کمی بیشتر بود اما آن را با 950 هزار دلار یا همان 866 هزار یورو پایین آوردیم. البته وکلای باشگاه به دنبال این هستند که مبلغ جریمه باز هم کمتر شود چرا که نباید این همه پول از جیب مردم بی‌جهت خارج شود. حالا منتظر روزهای آینده هستیم و باید ببینیم که در آینده چه خواهد شد.