شهرخبر

برنامه نیم فصل لیگ برتر فوتبال ساحلی اعلام شد

برنامه نیم فصل لیگ برتر فوتبال ساحلی اعلام شد

تهران- ایرنا- برنامه کامل مسابقات دور رفت لیگ برتر فوتبال ساحلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ اعلام شد.

به گزارش ایرنا، مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر فوتبال ساحلی فصل آینده با حضور «مهرداد شفیعی‌راد» مدیر مسابقات فوتبال ساحلی و سایر مسئولان در مسابقات در سالن روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران برگزار شد. برنامه بازی‌های مرحله دور رفت این مسابقات به شرح زیر است: 

هفته اول

سپاهان سمنان - پارس جنوبی بوشهر

شاهین خزر رودسر - شهریار ساری

چادرملو (آبفا اردکان) - صدرشیمی یزد

مقاومت گلساپوش یزد- دریانوردان بوشهر

منطقه آزاد چابهار - صنعت فرش حداد اصفهان

هفته دوم

پارس جنوبی بوشهر- شهریار ساری

سپاهان سمنان - چادرملو (آبفا اردکان)

دریانوردان بوشهر - شاهین‌خزر رودسر

صنعت فرش حداد اصفهان - مقاومت گلساپوش یزد

هفته سوم

چادرملو (آبفا اردکان) - پارس جنوبی بوشهر

شهریار ساری - دریانوردان بوشهر

منطقه آزاد چابهار - سپاهان سمنان

شاهین‌خزر رودسر - صنعت فرش حداد اصفهان

مقاومت گلساپوش یزد - صدر شیمی یزد

هفته چهارم

پارس جنوبی بوشهر - دریانوردان بوشهر

چادرملو (آبفا اردکان) - منطقه آزاد چابهار

صنعت فرش حداد اصفهان - شهریار ساری

سپاهان سمنان - مقاومت گلساپوش یزد

صدرشیمی یزد - شاهین‌خزر رودسر

هفته پنجم

منطقه آزاد چابهار - پارس جنوبی نوشهر

دریانوردان بوشهر - صنعت فرش حداد اصفهان

مقاومت گلساپوش یزد - چادرملو (آبفا اردکان)

شهریار ساری - صدر شیمی یزد

شاهین خزر رودسر - سپاهان سمنان

هفته ششم

پارس جنوبی بوشهر - صنعت فرش حداد اصفهان 

منطقه آزاد چابهار - مقاومت گلساپوش یزد

صدرشیمی یزد - دریانوردان بوشهر

چادرملو (آبفا اردکان) - شاهین خزر رودسر

سپاهان سمنان - شهریار ساری

هفته هفتم

مقاومت گلساپوش یزد  - پارس جنوبی بوشهر

صنعت فرش حداد اصفهان - صدر شیمی یزد

شاهین‌ خزر رودسر - منطقه آزاد چابهار

دریانوردان بوشهر - سپاهان سمنان

شهریار ساری - چادرملو (آبفا اردکان)

هفته هشتم

پارس جنوبی بوشهر - صدر شیمی یزد

مقاومت گلساپوش یزد - شاهین خزر رودسر

سپاهان سمنان - صنعت فرش حداد اصفهان

منطقه آزاد چابهار - شهریار ساری

چادرملو (آبفا اردکان) - دریانوردان بوشهر

هفته نهم

شاهین‌خزر رودسر - پارس جنوبی بوشهر

صدرشیمی یزد - سپاهان سمنان

شهریار ساری - مقاومت گلساپوش یزد

صنعت فرش حداد اصفهان - چادرملو (آبفا اردکان)

دریانوردان بوشهر - منطقه آزاد چابهار

این مسابقات از ۱۷ و ۱۸ خرداد سال جاری آغاز می‌شود.