شهرخبر

واکنش مجیدی به سانسور شدن تصویر وریا غفوری/ برخی مسائل را در انتهای فصل می‌گویم

سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به دلایل موفقیت این تیم و کسب عنوان قهرمانی لیگ بیست و یکم گفت: بخش عمده موفقیت به بازیکنان تیمم و مدیریت باشگاه استقلال برمی‌گردد.

واکنش مجیدی به سانسور شدن تصویر وریا غفوری/ برخی مسائل را در انتهای فصل می‌گویم

فرهاد مجیدی بعد از تساوی استقلال مقابل آلومینیوم اراک در هفته بیست و هشتم لیگ برتر در نشست خبری حاضر شد و به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد.

مجیدی در ابتدا گفت: بازی بسیار خوبی بود به ویژه در دقایق پایانی که تیم ما فوق العاده بازی کردیم. از بازیکنان تیمم ممنون هستم و قهرمانی را به هواداران استقلال تبریک می گویم و امیدوارم تداوم داشته باشد.

وی ادامه داد: دو دیدار برابر سپاهان و فولاد انرژی زیادی از بازیکنان ما گرفته بود. اکثر بازیکنان ما در مرز آسیب دیدگی هستند و باید بتوانیم در دو دیدار آینده هم به پیروزی برسیم.

مجیدی در پاسخ به این پرسش که چرا استقلال فقط در دقایق پایانی هجومی بازی کرد و در سایر دقایق اینطور نبود گفت: تیم حریف با سیستم خاصی بازی می کرد و همین امر کار را سخت می کرد. ضمن این که ما می توانستیم در این دیدار به پیروزی هم برسیم. این شانس را داشتیم اما به هر حال دو تیم فوتبال خوبی را بازی کردند و به بازیکنان تبریک می گویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال پاسخ خبرنگار یکی از برنامه های تلویزیونی را نداد و در مورد دلایل این کار گفت: چرا تصویر کاپیتان تیم ما را محو کردید. شما حق این کار را ندارید که چهره کاپیتان استقلال را محو کنید. برخی مسائل را نمی خواهم بگویم اما در انتهای فصل در موردش صحبت می کنم.

فرهاد مجیدی در مورد عوامل قهرمانی تیمش گفت: تلاش کردیم تمرکزمان را روی تیم بگذاریم. از همه ممنون هستم که خیلی به من کمک کردند. سهم عمده این موفقیت را مدیریت باشگاه و بازیکنانم دارند.