شهرخبر

والیبال باشگاه‌های آسیا| الریان حریف راچاسیما شد/ تلاش نمایندگان قطر و تایلند برای پنجمی

والیبال باشگاه‌های آسیا| الریان حریف راچاسیما شد/ تلاش نمایندگان قطر و تایلند برای پنجمی

تیم الریان قطر با شکست گاز جنوب عراق در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا حریف ناخون راتچاسیما در آخرین روز این رقابت‌ها برای کسب رتبه پنجم مسابقات شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرحله نیمه نهایی رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا 2022 امروز (پنجشنبه - 29 اردیبهشت) با چهار دیدار در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران پیگیری می‌شود.

در دومین دیدار این مرحله و در گروه تیم‌های که برای جایگاه پنجم تا هشتم بازی می‌کنند، تیم‌های الریان قطر و گاز جنوب عراق به مصاف یکدیگر رفتند که نماینده قطر 3 بر یک به پیروزی رسید.

گاز جنوب در ست دوم این مسابقه 25 بر 22 به پیروزی رسید، اما در ست‌های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 17، 25 بر 20 و 25 بر 20 نتیجه را به حریف قطری واگذار کرد تا همچنان به همراه اربیل تیم‌های بدون برد این مسابقات باشند.

مارکوس وینیسیوس بازیکن شماره 10 الریان با کسب 20 پوئن، عنوان امتیازآورترین بازیکن این مسابقه را به دست آورد.

با این نتیجه، نماینده تایلند در آخرین دیدار خود در در جام بیست‌ودوم برای کسب رتبه پنجمی مقابل الریان به میدان می روند. از سوی دیگر دو تیم عراقی برای رتبه هفتمی در آخرین روز مسابقات مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت.

وحید پورکاشیان از ایران و اکمتو ایدوس از قزاقستان به ترتیب به‌عنوان داوران اول و دوم، قضاوت این مسابقه را برعهده داشتند.

انتهای پیام/