شهرخبر

والیبال باشگاه‌های آسیا| ششمی نماینده تایلند قطعی شد

والیبال باشگاه‌های آسیا| ششمی نماینده تایلند قطعی شد

نماینده تایلند با برتری مقابل اربیل عراق رتبه ششمی خود را در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا قطعی کرد و ۳۰ اردیبهشت، برای کسب جایگاه پنجم این رقابت‌ها تلاش می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله نیمه نهایی رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا 2022، امروز (پنجشنبه 29 اردیبهشت) با برگزاری چهار دیدار در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران پیگیری می‌شود.

 

در نخستین بازی این مرحله و در گروه تیم‌های که برای جایگاه پنجم تا هشتم بازی می‌کنند، تیم‌های ناخون راتچاسیمای تایلند و اربیل عراق به مصاف یکدیگر رفتند که نماینده تایلند در این مسابقه 3 بر یک پیروز شد تا جایگاه ششمی‌اش در جام بیست‌ودوم قطعی شود. ناخون راتچاسیما فردا در آخرین مسابقه‌اش در این رقابت‌ها، برای کسب رتبه پنجم به میدان می‌رود.

شاگردان محمدحسین نجاتی در تیم اربیل در ست سوم با نتیجه 25 بر 22 به برتری رسیدند، اما نتیجه ست‌های اول، دوم و چهارم را به ترتیب با امتیازهای 25 بر 17، 25 بر 13 و 25 بر 18 واگذار کردند تا ضمن تجربه پنجمین ناکامی خود در این رقابت‌ها، فردا در آخرین بازی خود برای جایگاه هفتم به میدان بروند.

 

ساوا تاتسوهیرو از ژاپن و علیرضا قریب از ایران به ترتیب به‌عنوان داوران اول و دوم ، قضاوت این مسابقه را برعهده داشتند.

از دقایقی دیگر دو تیم الریان قطر و گاز جنوب عراق، در دیگر مسابقه این گروه به مصاف یکدیگر خواهند رفت که برنده این دیدار، حریف نماینده تایلند در روز پایانی مسابقات و تیم بازنده نیز فردا در نخستین مسابقه با اربیل بازی خواهد کرد.

انتهای پیام/