شهرخبر

رئیس شورای حوزه‌های علمیه استان تهران از نمایشگاه کتاب بازدید کرد

رئیس شورای حوزه‌های علمیه استان تهران از نمایشگاه کتاب بازدید کرد

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر رشاد صبح امروز، ۲۸ اردیبهشت‌ماه، از سی و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر رشاد، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با حضور در شبستان مصلی امام خمینی(ره) تهران ابتدا با حضور در بخش ناشران داخلی از غرفه ناشران مختلف بازدید کرد و در غرفه انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی حضور یافت.

رئیس شورای حوزه‌های علمیه استان تهران همچنین مورد استقبال علی رمضانی، قائم مقام نمایشگاه بین المللی کتاب تهران قرار گرفت و با وی به گفتگو پرداخت. وی در این دیدار بر اهمیت بحث مالکیت فکری تأکید کرد. 

بازدید فرزند شهید سلیمانی از نمایشگاه کتاب تهران

همچنین زینب سلیمانی، مدیر بنیاد حفظ و نشر آثار شهید سپهبد قاسم سلیمانی، نیز صبح امروز، چهارشنبه 28 اردیبهشت‌ماه، با حضور در مصلی امام خمینی(ره) تهران از سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید کرد.  

زینب سلیمانی ضمن حضور در غرفه خط مقدم، نشر راه‌یار، سوره مهر و تورق برخی از آثار، با عناوین عرضه شده در این غرفه‌‌ها آشنا شد و در نهایت در غرفه «مکتب حاج قاسم» حضور یافت و دقایقی با چهره‌ها و بازدیدکنندگان گفت‌وگو کرد. وی سپس به بازدید از بخش‌های مختلف نمایشگاه کتاب پرداخت.

فرزند سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، همچنین مورد استقبال علی رمضانی، قائم مقام نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران قرار گرفت. وی در این دیدار از اهتمام مسئولان برگزاری نمایشگاه در زنده نگاه داشتن نام و یاد حاج قاسم تشکر کرد.

انتهای پیام/