شهرخبر

عسلویه میزبان هشتمین نشست تخصصی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری

امین انصاری دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران از برگزاری هشتمین نشست تخصصی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری در عسلویه خبر داد‌

به گزارش خبرگزاری برنا؛ امین انصاری اظهار کرد: هشتمین نشست تخصصی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری از طرف سازمان جوانان حقوق بشر و دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری با مشارکت ستاد برگزاری نشست در استان بوشهر برگزار می‌شود.

وی افزود: در این نشست اساتید و شخصیت‌های برجسته سخنرانی خواهند کرد.

دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران افزود: مسئولان محترم استان بوشهر، مدیران کل، فرمانداران، ائمه جمعه و جماعات، طلاب و نخبگان، سرداران و امیران، فرماندهان نظامی و انتظامی از سراسر استان بوشهر و استان‌های هرمزگان و جنوب فارس به ویژه از شهرستان‌های پارسیان، مهر، لامرد و گله‌دار نیز در این نشست حضور خواهند داشت.

انصاری گفت: قبل از برگزاری نشست راس ساعت 8/30 صبح روز چهارشنبه بیش از 40 نفر از اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه‌های استان بوشهر از ابعاد مختلف به بررسی و تحلیل حقوق بشر آمریکایی خواهند پرداخت.

دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر در پایان گفت: این نشست به طور زنده از شبکه استانی پخش و بازپخش آن در شبکه‌های ملی پخش خواهد شد.

انتهای پیام