شهرخبر

آنچلوتی: در مورد ترکیب اصلی رئال همیشه تردید وجود دارد/ والورده باید از توانایی شوتزنی‌اش استفاده کند

آنچلوتی: در مورد ترکیب اصلی رئال همیشه تردید وجود دارد/ والورده باید از توانایی شوتزنی‌اش استفاده کند

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید معتقد است هافبک اروگوئه‌ای‌اش باید از توانایی‌ خود برای شوتزنی از راه دور استفاده کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی که شاگردانش شب گذشته (یکشنبه) در هفته سی‌و‌هفتم لالیگای اسپانیا در خانه کادیس به تساوی یک - یک بسنده کردند، پس از این بازی گفت: این یک بازی بسیار برابر و پرفشاری برای هر دو تیم بود. ما کاری را که لازم بود انجام دادیم. بازیکنانی که به دقایقی برای بازی کردن نیاز داشتند، در این بازی به آنها فرصت بازی دادیم. کارواخال و سبایوس هم به ترکیب بازگشتند. برای احترام به حریف و هواداران، باید بازی خود را انجام می‌دادیم و این کاری بود که انجام دادیم. ما تمرکز و انگیزه آنها را نداشتیم، اگرچه بازی را به یک بازی رقابتی تبدیل کردیم.

وی همچنین در خصوص قرار گرفتن مدافع اسپانیایی‌اش در ترکیب اصلی‌ رئال مادرید اظهار داشت: همیشه در هر بازی تردیدهایی در مورد ناچو وجود دارد، چون ما تیمی با بیش از یازده بازیکن در دسترس داریم. همیشه در مورد انتخاب ترکیب اصلی تردید وجود دارد.

سرمربی ایتالیایی کهکشانی‌ها در پایان درباره توانایی هافبک اروگوئه‌ای در شوتزنی از راه دور خاطرنشان کرد: والورده باید از توانایی خود برای شوتزنی از راه دور استفاده کند. فدریکو در دو بازی اخیر شوت‌های بیشتری زده است و این یکی از نقاط قوت او به شمار می‌رود. والورده در بازی‌های قبلی از این توانایی‌اش استفاده نکرده بود اما حالا سعی می‌کند بیشتر شوت بزند. این هم برای او و هم برای ما خوب است.

رئال مادرید که در حال حاضر با 85 امتیاز صدرنشین لالیگاست و قهرمانی‌اش در این رقابت‌ها را پیش از این قطعی کرده، یکشنبه هفته آینده در آخرین بازی خود در لالیگا پذیرای رئال بتیس خواهد بود و سپس خود را برای مصاف با لیورپول در فینال لیگ قهرمانان اروپا آماده خواهد کرد، دیداری که در تاریخ 7 خرداد در ورزشگاه اِستادو فرانس شهر پاریس برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/