شهرخبر

سرقت عجیب کابل برق در روز روشن توسط سارق و مالخر در بندرعباس / فیلم

با تلاش همه جانبه و شبانه روزی ماموران انتظامی شهرستان بندرعباس یک باند سه نفره سارقان سیم و کابل برق در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

سرقت عجیب کابل برق در روز روشن توسط سارق و مالخر در بندرعباس / فیلم

به گزارش سلام نو، تیمور دولتیاری فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس امروز اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت سیم و کابل برق در یکی از محلات بندرعباس و انتشار فیلمی با این موضوع در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان بصورت ویژه در دستور کار عوامل انتظامی و اطلاعاتی این شهرستان قرار گرفت.
 وی افزود: مأموران با اقدامات فنی و تخصصی و بهره گیری از شیوه‌های پلیسی و رصد اطلاعاتی یکی از سارقان را که در یکی از شهرستان‌های همجوار متواری شده بودند ضمن شناسایی مخفیگاه وی با هماهنگی مقام قضائی دریک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند.

سرهنگ تیمور دولتیاری اظهار داشت: با تلاش‌های شبانه روزی و همه جانبه پلیس در این رابطه دو سارق دیگر به همراه یک مالخر سیم و کابل برق سرقتی نیز شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر ودر بازرسی از مخفیگاه آنان مقادیری سیم و کابل برق سرقتی کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس با بیان اینکه تحقیق از سارقان جهت کشف دیگر سرقت‌های احتمالی ادامه دارد و متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند، خاطر نشان کرد: همکاری و مشارکت شهروندان نقش مهمی در پیشگیری از وقوع سرقت دارد لازم است شهروندان در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت‌های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند./فارس