شهرخبر

مدال و کاپ قهرمانی جام صلح و دوستی جودو به مرحوم آقایی اهدا شد

مدال و کاپ قهرمانی جام صلح و دوستی جودو به مرحوم آقایی اهدا شد

مسئولان فدراسیون جودو عراق به رسم یادبود، مدال قهرمانی رقابت‌های بین‌المللی جام صلح و دوستی را به مرحوم آرش آقایی اهدا کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون جودو، رقابت‌های بین‌المللی جام صلح و دوستی عراق، پنجشنبه 22 اردیبهشت ماه سال 1401 در بخش تیمی پیگیری شد که تیم ملی جودو کشورمان با شکست حریفان خود در نهایت جام قهرمانی را بالای سر برد. 

در پایان این مسابقات، مسئولان فدراسیون جودو عراق به رسم یادبود، مدال قهرمانی این دوره از مسابقات را به مرحوم آرش آقایی اهدا کردند.

 ضمن اینکه شب گذشته با تصمیم آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو کشورمان، کاپ قهرمانی مسابقات تیمی نیز به خانواده مرحوم آرش آقایی اهدا شد.

قرار است طی مراسمی، مدال و کاپ قهرمانی این دوره از مسابقات از طرف مسئولان فدراسیون جودو کشورمان به خانواده مرحوم آرش آقایی اهدا شود. 

آرش آقایی عضو تیم ملی جودو کشورمان و قهرمان آسیا فروردین ماه سال جاری، متأسفانه به دلیل برق گرفتگی در باشگاه بدنسازی جان خود را از دست داد.

لازم به ذکر است، چهارشنبه 21 اردیبهشت ماه نیز در چارچوب مسابقات انفرادی تیم ملی جودو کشورمان موفق به کسب یک مدال طلا، دو مدال نقره و چهار مدال برنز شد.

انتهای پیام/