شهرخبر

«محکومیت هتاکی به خواهر یک شهید حین انجام امر به معروف و نهی از منکر»

«محکومیت هتاکی به خواهر یک شهید حین انجام امر به معروف و نهی از منکر»

فارس نوشت :  ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی تاکید کرد : بر اساس ماده ۹ قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر، مصوب مجلس شورای اسلامی؛ اشخاص حقیقی یا حقوقی حق ندارند در برابر اجرای امر به معروف و نهی از منکر مانع ایجاد کنند.

ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی در محکومیت هتاکی به خواهر شهید کاوه در حین انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر بیانیه‌ای صادر کرد.

در بخش هایی از بیانیه این ستاد آمده است:

حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر، وظیفه اجتماعی و حاکمیتی است که بر عهده تمامی افراد جامعه و دستگاه های مسئول قرار دارد و بر اساس ماده ۹ قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر، مصوب مجلس شورای اسلامی؛ اشخاص حقیقی یا حقوقی حق ندارند در برابر اجرای امر به معروف و نهی از منکر مانع ایجاد کنند.

از این روی حمایت خویش از اهتمام خواهر محترم سرلشکر شهید محمود کاوه به این فریضه الهی در برخورد با منکر بی حجابی و تأسی ایشان به برادر شهید و بزرگوارشان را اعلام داشته و بی حرمتی به ساحت ایشان را محکوم می کند.

بیشتر بخوانید :

ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ضمن تشکر از جامعه متدینین و انقلابی به ویژه خواهران گرامی که در طول روز گذشته حمایت قاطع خود را از این خواهر ارزشی اعلام داشته اند برخود لازم می داند به آحاد مردم مومن و همیشه در صحنه انقلابی مشهد اعلام نماید به محض اطلاع مسئولین استان پیگیری و دستورات ویژه برای بررسی و اقدام قاطع با فرد خاطی با تاکید ویژه استاندارو جاشین ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی و مسئولین محترم قضایی و انتظامی صادر شده است و امیدوارم نتیجه مواضع و اقدامات مردم مومن و مسئولین انقلابی پیشگیری و ریشه کن شدن چنین حوادثی باشد.

۲۱۲۱