شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#فوتبال#تیم فوتبال#بارسلونا#منچسترسیتی

اظهار نظر عجیب ژاوی درباره انتقال هالند به سیتی

اظهار نظر عجیب ژاوی درباره انتقال هالند به سیتی/ فقط برای پول به آنجا می‌رود!

ژاوی سرمربی تیم بارسلونا به خبر قطعی شدن پیوستن ارلینگ هالند به تیم فوتبال منچسترسیتی واکنش نشان داد.

به گزارش مشرق، ژاوی سرمربی تیم بارسلونا امروز در نشست خبری پیش از بازی مردانش برابر سلتاویگو در مورد مسائل مختلف از جمله خبری که به تازگی درباره مقصد بعدی ارلینگ هالند منتشر شده است، صحبت کرد. مهاجم نروژی دورتموند یکی از بازیکنانی بود که گفته می‌شد بارسلونا امید به جذب او دارد اما به نظر می‌رسد که او مقصد دیگری را برای خود انتخاب کرده است.

ژاوی در این باره گفت: «من نمی‌گویم که تنها پروژه فوتبال خوب دنیا پروژه تیم ماست. من به تیم‌های دیگر بی‌احترامی نخواهم کرد. سیتی هم جزو تیم‌های مدعی است و کلی جام برده و به خوبی رقابت‌ می‌کند. با این حال اگر اتفاقی رخ دهد (انتقال هالند به سیتی) به خاطر مسائل مالی است. در ضمن موضوع هنوز رسمی نیست. خرید چنین بازیکنانی برای ما با توجه به وضعیت اقتصادی که داریم بسیار سخت است. من نمی‌توانم به شما دروغ بگویم.»

ژاوی درباره خریدهای مد نظر تیمش برای تابستان هم گفت: «ما وضعیت تیم را از نظر فنی مورد بررسی قرار داده و عیب‌های آن را شناسایی و برای حل‌شان کار می‌کنیم. ما می‌دانیم که به چه چیزهایی نیاز داریم. من از عملکرد رئیس، نایب رئیس و مدیر ورزشی باشگاه راضی‌ام. همه چیز خوب است. در پایان فصل همه چیز را مدنظر می‌گیریم. اگر می‌خواهیم سال آینده وضع‌مان بهتر از چیزی باشد که الان هست، باید کار و تیم را تقویت کنیم. البته فصل جاری هنوز تمام نشده است و ما باید از بابت کسب رده دوم مطمئن شویم و این در حالیست که به خاطر شروع بد تیم، می‌توانستیم اوضاع بسیار بدتری داشته باشیم.»

سرمربی کاتالان‌ها افزود: «خریدهای ما به وضعیت اقتصادی باشگاه بستگی دارد. همه چیز وابسته به پول است. وضعیت باشگاه هم که سخت است اما فعلاً چاره‌ای جز کنار آمدن با این وضعیت نداریم. کدام بازیکنان جدا خواهند شد؟ خروج یک سری از بازیکنان واضح است. من هم برای توضیح شرایط به بازیکنان خیلی شفاف رفتار می‌کنم. در وضعیت فعلی تیم ما، شرایط اقتصادی باشگاه سهم بسیار زیادی دارد.»

تیم فوتبال بارسلونا از اولین دقیقه بامداد چهارشنبه در ورزشگاه نوکمپ میزبان سلتاویگو خواهد بود.

منبع: روزنامه خبر ورزشی