نکونام: صنعت نفت تیم قابل احترامی است

جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: دوست دارم خوشحالی خودم از حضور هواداران در ورزشگاه‌ها را اعلام کنم. از آن ها قدردانی می کنم به خاطر حضورشان در بازی هفته قبل، همه ما می دانیم فوتبال چقدر بدون هوادار بی معناست. هفته قبل توانستیم از وجودشان استفاده کنیم. با توجه به این شرایط اقتصادی و فشاری که به خاطر زندگی روی مردم است، می دانیم چه کاربزرگ و از خودگذشتگی را انجام می دهند که به ورزشگاه بیایند و تیم محبوبشان را تشویق کنند.

وی افزود: متاسفم که نمی توانیم کاری برایشان انجام بدهیم. فقط می توانیم تلاش کنیم و در زمین زحمت بکشیم که بهترین عملکرد را داشته باشیم. خداراشکر در این سه سال توانستیم با عملکردمان خوشحالشان کنیم ولی از لحاظ معیشتی نمی توانیم هیچ کمکی به آن ها کنیم. امیدوارم مسئولین کشور به فکر مردم و کسانی که در این فشارزندگی می کنند باشند.

نکونام: صنعت نفت تیم قابل احترامی است

سرمربی فولاد گفت: نه صحبتم سیاسی است و نه دوست دارم در مورد سیاست صحبت کنم. ولی دغدغه و ناراحتی مردم را باید بگوییم که مسئولین پیگیری کنند که ان‌شاءالله بتوانند زندگی خوب و راحتی داشته باشند. الان سخت شده که بگوییم می توانیم با فوتبال خوشحالی را به مردم برگردانیم. واقعا انقدر گرفتاری و مشکلات دارند که کار را برایشان سخت کرده است.   امیدواریم حضورشان باعث شود که ۲-۳ ساعت غم و غصه‌هایشان را در زندگی فراموش کنند. ان‌شاالله بتوانند زندگی خوبی داشته باشند.

نکونام با اشاره به بازی فردا عنوان کرد: با تیم خوب و قابل احترام نفت آبادان بازی داریم. بازیکنان خوب و باکیفیتی دارند. به شهری می رویم که همه طرفدار این تیم هستند. هواداران خوب و خونگرمی دارند. در خوزستان همه هواداران از تیم هایشان خوب حمایت می کنند و خونگرم هستند. بازی فردا در آبادان روی شرایط جدولی دو تیم می تواند تاثیر داشته باشد. مخصوصا برای ما، باید با تمرکز بالا بازی کنیم. باید خیلی حواسمان جمع باشد و باهوش باشیم تا مثل هفته قبل سه امتیاز را از دست ندهیم. دقیقه ۸۵ بازی با یک اشتباه خیلی ساده و بچه گانه این اتفاق افتاد.

وی افزود:‌ باید با تمرکز بازی کنیم که بتوانیم حداکثر امتیاز دیدار فردا را بگیریم. حریف ما تیم قابل احترامی است. بازیکنان جوان و باتجربه خوبی دارند.   امیدوارم شاهد بازی خوبی باشیم و هرتیمی لیاقتش را دارد به موفقیت برسد.