شهرخبر

زمان تمدید قرارداد دو ستاره پرسپولیس مشخص شد!

باشگاه پرسپولیس مدعی شد با دو بازیکن برای تمدید قرارداد به توافق رسیده است.

زمان تمدید قرارداد دو ستاره پرسپولیس مشخص شد!
خبرورزشی -

یکی از دغدغه های پرسپولیسی ها برای فصل آینده ، اتمام قرارداد تعداد زیادی از بازیکنان این تیم است. از این نفرات یحیی گل محمدی چند بازیکن را حتما برای فصل آینده می خواهد و به مدیران باشگاه هم اعلام کرد تا زمینه تمدید قرارداد این بازیکنان را فراهم کند.

میلاد سرلک و مهدی ترابی دو بازیکن ملی پوش و تاثیرگذار پرسپولیس در صدر لیست تمدیدی های پرسپولیس قرار داشتند و از مدت ها قبل مذاکرات بین این دو بازیکن و باشگاه پرسپولیس  آغاز شد. این دو بازیکن که پیشنهاد خارجی هم دارند، در مذاکره با مدیران پرسپولیس عنوان کردند که ابتدا تکلیف مطالبات آن ها مشخص شود و بعد در مورد تمدید قرارداد صحبت کنند.

طبق ادعای یکی از مدیران پرسپولیس بعد از چند دور مذاکره بالاخره سرلک و ترابی راضی شدند تا قراردادشان را با پرسپولیس تمدید کنند و توافقات نهایی هم حاصل شد. گفتنی است طبق گفته یکی از مدیران پرسپولیس قرارداد این دو بازیکن قبل از اتمام بازی های لیگ برتر و تا چند روز آینده تمدید خواهد شد تا نگرانی هواداران و کادرفنی به حداقل برسد.

در صورت تمدید قرارداد با ترابی و سرلک ، تا حدود زیادی نگرانی کادرفنی و هواداران پرسپولیس برطرف خواهد شد و مدیران پرسپولیس هم با خیال راحت می توانند با سایر گزینه های مدنظر گل محمدی به توافق برسند و همچنین برای جذب نفرات جدید اقدام کنند.