شهرخبر

روسیه: تیم بایدن در حال فرار از کاخ سفید است

روسیه: تیم بایدن در حال فرار از کاخ سفید است

ایسنا نوشت: سخنگوی وزارت خارجه روسیه در کانال تلگرامی خود نوشت: تیم دولت جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در حال فرار از کاخ سفید هستند.

به گزارش اسپوتنیک، ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت خارجه روسیه نوشته است: همه فرار می‌کنند. به گفته رسانه‌های آمریکایی، خروج مقامات عالی رتبه از کاخ سفید آغاز شده است. دلیلی که کارشناسان در ایالات متحده از آن نام می برند، خلق و خوی منحط در پس زمینه عدم اعتماد به دولت و شخص بایدن است.

زاخارووا با اشاره به این موضوع نوشت: همانطور که مشخص شد، بسیاری طی یک سال خسته شدند. طبق گزارش رسانه های آمریکایی، مشاور ارشد بایدن در روابط عمومی سدریک ریچموند در حال بازنشستگی است و جینا مک کارتی مشاور ارشد آب و هوای بایدن قصد دارد آنجا را ترک کند.

به گفته وی، رسانه‌های آمریکایی همچنین می‌نویسند که جان کری، فرستاده ویژه ایالات متحده در امور تغییرات آب و هوایی در حال فکر کردن به این موضوع است که این کشتی را قبل از پایان سال ترک کند یا خیر.

وی افزود: آنچه در خصوص هریس، معاون رئیس جمهور ایالات متحده، می‌گذرد و من علاقه ای برای نوشتن ندارم. فقط یک مهاجرت دسته جمعی وجود دارد. روسای ستاد و سرویس مطبوعاتی از ده‌ها کارمند کلیدی که قبلاً ترک کرده اند، الگو خواهند گرفت.

311311