شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#فوتبال#نساجی#مازندران

قهرمانی احتمالی نساجی تقدیم به روح یک مربی

قهرمانی تقدیم به روح دست‌نشان می‌شود/ الهامی نساجی را زشت و زیبا می‌چیند

پیشکسوت فوتبال مازندران می‌گوید الهامی می‌داند چگونه بازیکنانش را انتخاب کند و نساجی را زشت و زیبا می‌چیند.

به گزارش مشرق، رحیم دست نشان درباره عملکرد نساجی در دیدار مقابل مس کرمان و صعود به فینال جام حذفی، اظهار کرد: نساجی در تمام بازی‌ها رو به رشد حرکت می‌کند. در بازی با مس جنجال فرزاد حسین‌خانی و مدیر تیم‌شان باعث شد بازی متوقف شود و همه چیز به‌هم بریزد. کیفیت بازی آنطور که باید پیش نرفت چون کرمانی‌ها بازی را بستند و ۵ دفاع متمرکز داشتند و برخی اوقات دو بازیکن دیگر به آن‌ها اضافه می‌شد. کرمانی‌ها می‌خواستند بازی را ضربات پنالتی بکشانند اما این اتفاق نیفتاد.

او ادامه داد: آلومینیوم تیم با کیفیتی است اما باتوجه به وضعیت نساجی تصور من این است که شاگردان الهامی باز هم موفق خواهند بود. من بزرگ شده این مکتب هستم و دوست دارم بهترین شرایط برای این تیم اتفاق بیفتد. مسئولان باشگاه قول دادند این قهرمانی تقدیم روح مرحوم نادر دست‌نشان شود. همین مساله انسجام مازندرانی‌ها را بیشتر کرده اما به هر حال آلومینیوم هم تیم قابل احترامی است و مهدی رحمتی از مربیان خوب فوتبال ماست.

مشاور عالی باشگاه نساجی اضافه کرد: اگر مصدومان نساجی به مشکل نخورند، به نظر من همه چیز خوب پیش خواهد رفت. امیدوارم بازیکنانی مثل اکبر صادقی نبض بازی را در دست می‌گیرند در بازی حضور داشته باشند. مسعود شجاعی، ایوب کلانتری و کریم اسلامی بازیکنان موثر نساجی هستند. برخی‌ها می‌گویند بازیکنان سن بالا در تیم زیاد شده‌اند اما به نظر من هر کدام از این بازیکنان کارایی خود را دارند. کریم اسلامی در خط جلو می‌تواند کارساز باشد و مسعود شجاعی با پاس‌های تودر می‌تواند نتیجه را تغییر دهد.

او با بیان این‌که ساکت الهامی در انتخاب بازیکن باهوش عمل می‌کند، گفت: او با تزریق بازیکنان جوان تیم را در وضعیت خوبی قرار می‌دهد. جوانان جور بازیکنان سن بالاتر را می‌کشند و این باعث می‌شود دوندگی تیم بالا برود. الهامی تیم را زشت و زیبا می‌چیند و هم از بازیکنان باتجربه و هم از جوانان استفاده می‌کنند.

دست نشان در پایان عنوان کرد: باید بگویم الهامی تجربه بسیار بیشتری از مهدی رحمتی دارد و یک دوره هم تراکتور را قهرمان جام حذفی کرده است. هر دو تیم سعی دارند فوتبال بازی کنند و به دنبال وقت کشی نیستند. به همین دلیل پیش بینی می‌کنم بازی خوبی در بیاید. باز هم باید تکرار کنم آلومینیوم تیم بسیار خوب و با احترامی است و تا اینجا به دنبال جنجال نبوده‌اند. امیدوارم این بازی به زیبایی به پایان برسد و همه از تماشای آن لذت ببرند.

منبع: ایسنا