شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#جدید

سفرای جدید پنج کشور رونوشت استوارنامه خود را به امیرعبداللهیان تقدیم کردند

سفرای جدید پنج کشور رونوشت استوارنامه خود را به امیرعبداللهیان تقدیم کردند

سفیران جدید جمهوری استونی، مونته‌نگرو، جمهوری بروندی، جمهوری فدرال دموکراتیک نپال و جمهوری لتونی امروز در دیدار با وزیر امور خارجه کشورمان، رونوشت استوارنامه خود را تقدیم کردند.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ آنللی کوک، سفیر جدید جمهوری استونی در کشورمان بعد از ظهر یکشنبه در آغاز ماموریت خود در جمهوری اسلامی ایران در دیدار با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان، رونوشت استوار نامه خود را تقدیم کرد.

photo_2022-04-24_21-10-50

پِریشا کاستراتوویچ، سفیر جدید مونته‌نگرو در کشورمان، نیز در دیدار با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و در آغاز ماموریت خود در کشورمان رونوشت استوارنامه خود را تسلیم امیرعبداللهیان کرد.

photo_2022-04-24_21-09-26

همچنین ژرار نتائوروارویه بیکه‌باکو، سفیر جدید جمهوری بوروندی در کشورمان، در آغاز ماموریت خود در دیدار با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران رونوشت استوارنامه خود را تسلیم کرد.

169624298

در ادامه دیدارهای امروز وزیر امور خارجه کشورمان با سفرای جدید کشورهای خارجی در ایران، تاپاس آدیکاری سفیر جدید جمهوری فدرال دموکراتیک نپال در آغاز ماموریت خود در جمهوری اسلامی ایران رونوشت استوارنامه خود را به امیرعبداللهیان تقدیم کرد.

169624307

همچنین پتریس وایوارس سفیر جدید جمهوری لتونی در جمهوری اسلامی ایران در آغاز ماموریت خود در کشورمان با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار و رونوشت استوارنامه خود را تقدیم کرد.

انتهای پیام/