شهرخبر

شعبان‌خمسه: مسابقه با نماینده قرقیزستان بازی تدارکاتی بود

شعبان‌خمسه: مسابقه با نماینده قرقیزستان بازی تدارکاتی بود

سرمربی تیم والیبال باریج اسانس کاشان گفت: مسابقه مقابل نماینده قرقیزستان بازی تدارکاتی برای هماهنگی بیشتر تیم در مسابقات پیش‌رو بود.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ فاطمه شعبان‌خمسه پس از پیروزی تیم باریج اسانس برابر نماینده قرقیزستان در جام باشگاه‌های زنان آسیا، افزود: بازی اول را برگزار و خوشبختانه نتیجه قابل قبولی کسب کردیم و بازی را به نفع خودمان به پایان رساندیم.

وی تصریح کرد: فکر می‌کنم تجربه قرقیزستان کمتر از باریج اسانس بود و به همین دلیل موفق به شکست این تیم شدیم.

سرمربی تیم والیبال باریج اسانس ضمن اشاره به نداشتن بازی تدارکاتی، خاطرنشان کرد: بازی های تدارکاتی نداشتیم و فکر می‌کنم بازی امروز را می‌توانیم بازی تدارکاتی حساب کنیم که نقاط ضعف و قوت تیم را شناسائی تا در بازی‌های بعدی هماهنگ‌تر شویم.

وی همچنین درباره حضور تماشاگران در سالن و تشویق باریج اسانس، اظهار داشت: تماشاچیان و شهروندان این شهر نماینده ایران را تشویق کردند و هیجانی که دو سال از آن دور بودیم را در این دیدار دوباره دیدیم و از این موضوع خوشحال شدیم.

شعبان‌خمسه درخصوص بازی با نماینده ازبکستان در دیدار فردا گفت: تیم ازبکستان با تایلند بازی کرده است و برنامه ریزی ما براساس آنالیزی است که همکاران من از این مسابقه انجام‌می‌دهند. به هر روی باتوجه به بازی امروزمان با تیم قرقیزستان و مسابقه ازبکستان با تایلند برنامه‌ریزی می‌کنیم تا هماهنگ‌تر ظاهر شویم.

بیست‌ودومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا از امروز (یکشنبه چهارم اردیبهشت) در شهر سمئی قزاقستان آغاز شد.

تیم باریج اسانس کاشان در نخستین مسابقه خود در این رقابت‌ها به مصاف نماینده قرقیزستان رفت و سه بر صفر این تیم را شکست داد.

انتهای پیام/