شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#جدید#امور خارجه#وزیر امور خارجه

سفیران جدید ۵ کشور رونوشت استوارنامه خود را به امیرعبداللهیان تقدیم کردند

سفیران جدید 5 کشور رونوشت استوارنامه خود را به امیرعبداللهیان تقدیم کردند

سفیران جدید جمهوری استونی، مونته‌نگرو، جمهوری بروندی، جمهوری فدرال دموکراتیک نپال و جمهوری لتونی امروز یکشنبه در دیدار با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، رونوشت استوارنامه خود را تقدیم کردند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، آنللی کوک سفیر جدید جمهوری استونی در کشورمان بعد از ظهر یکشنبه در آغاز ماموریت خود در جمهوری اسلامی ایران در دیدار با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان، رونوشت استوار نامه خود را تقدیم کرد.

پِریشا کاستراتوویچ، سفیر جدید مونته‌نگرو در کشورمان نیز در دیدار با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و در آغاز ماموریت خود در کشورمان رونوشت استوارنامه خود را تسلیم امیرعبداللهیان کرد.

همچنین ژرار نتائوروارویه بیکه‌باکو سفیر جدید جمهوری بوروندی در کشورمان در آغاز ماموریت خود در دیدار با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران رونوشت استوارنامه خود را تسلیم کرد.

در ادامه دیدارهای امروز وزیر امور خارجه کشورمان با سفرای جدید کشورهای خارجی در ایران، تاپاس آدیکاری سفیر جدید جمهوری فدرال دموکراتیک نپال در آغاز ماموریت خود در جمهوری اسلامی ایران رونوشت استوارنامه خود را به امیرعبداللهیان تقدیم کرد.

همچنین پتریس وایوارس سفیر جدید جمهوری لتونی در جمهوری اسلامی ایران در آغاز ماموریت خود در کشورمان با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار و رونوشت استوارنامه خود را تقدیم کرد.

انتهای پیام/