نقل و انتقالات پرسپولیس/ توافق ستاره دوست داشتنی با پرسپولیس

نقل و انتقالات پرسپولیس یکی از مهمترین درخواستهای هواداران پرسپولیس است تا مدیران این تیم حواسشان به ستاره های پرسپولیس باشد.

شایعات درباره نقل و انتقالات پرسپولیس زیاد است اما میلاد سرلک در پایان دومین فصل حضورش در جمع پرسپولیس، اکنون به روزهای پایانی قرارداد خود با سرخپوشان رسیده تا شایعات درباره ادامه همکاری او با این تیم افزایش یابد.

سرلک که با حضور در  پرسپولیس  طی دو فصل اخیر توانسته روند موفقی را دنبال کند و حتی به پیراهن تیم ملی نیز رسید و شانس حضور در جام جهانی را نیز دارد، اکنون یکی از بازیکنانی است که شایعات حول ادامه همکاری او با این تیم افزایش یافته است.

خبر خوش به پرسپولیسی ها درباره نقل و انتقالات

پیش از این گفته می‌شد میلاد سرلک به دنبال این است تا در سال منتهی به جام جهانی پیشنهادات خارجی‌ احتمالی‌اش را بررسی کرده و کار را به عنوان لژیونر دنبال کند، اما اکنون مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مدعی است در گفتگوهایی که با این بازیکن داشته، توانسته نظر مثبت او را برای ادامه همکاری جلب کند و احتمالا باید منتظر تمدید قرارداد با وی بود.

 

نقل و انتقالات پرسپولیس

واکنش مدیرعامل پرسپولیس به نقل و انتقالات

رضا درویش که این روزها راهی نجف شده است، با اشاره به نظر باشگاه برای ادامه همکاری با بازیکنان تاثیرگذار و با کیفیت تیم، از سرلک به عنوان یکی از اهداف برای تمدید قرارداد یاد کرده است.

مدیرعامل پرسپولیس در این زمینه اعلام کرد که مذاکراتی با وی به صورت شفاهی انجام شده است و علیرغم بحث‌هایی که درباره لژیونر شدن سرلک وجود داشته، آنها به توافق نسبی مناسبی برای تمدید قرارداد نزدیک شده اند.

پرسپولیس در حال حاضر در پست هافبک دفاعی، کمال کامیابی نیا، رضا اسدی، میلاد سرلک و محمد شریفی را در اختیار دارد و باید دید آنها قادر خواهند بود برای حضوری قدرتمند در فصل آینده لیگ برتر، با این بازیکن ملی‌پوش به توافق لازم برای تمدید قرارداد دست یابند یا خیر.

به نظر می‌رسد میلاد سرلک نیز با توجه به حضور در اردوهای تیم ملی و شانس حضور در جام جهانی، نمی‌خواهد با تصمیمی ریسک پذیر و حضور در فوتبال خارج از ایران و مشخص نبودن وضعیتش در تیم جدید، شانس حضور در جام جهانی قطر را از دست بدهد و این موضوع عامل بزرگی برای توافق طرفین برای ادامه همکاری محسوب خواهد شد.