شهرخبر

جانی دپ و امبر هرد برای پیروزی در دادگاه به هر دری می‌زنند و هر گونه ادعایی را مطرح می‌کنند.

به گزارش هنر ام‌روز، یک برند لوازم آرایشی «امبر هرد» را به دروغ‌گویی متهم کرده و می‌گوید بسته کانسیلری که این بازیگر ادعا می‌کند برای پوشاندن کبودی‌های ناشی از حمله «جانی دپ» استفاده کرده، تا پس از طلاق این زوج عرضه نشده است.

دپ ۵۸ ساله در ویرجینیا از همسر سابقش شکایت کرده و ادعا می‌کند که هرد با نشر اکاذیب در «واشینگتن پست» به شهرت و اعتبارش در هالیوود لطمه وارد کرده است. هرد در آن مقاله بی‌آنکه نامی از دپ ببرد خودش را قربانی خشونت خانگی نامیده بود. دپ خواستار پرداخت غرامت ۵۰ میلیون دلاری شده اما هرد نیز شکایت متقابل ۱۰۰ میلیون دلاری را علیه دپ ثبت کرده و به او تهمت دروغگویی زده است.

به گزارش ۳۰نما، هرد که در سال ۲۰۱۵ با دپ ازدواج کرد و یک سال بعد از او جدا شد، ادعا می‌کند که از بسته تصحیح رنگ آل-این-وان «میلانی» استفاده کرده تا آثار کبودی حمله دپ را روی صورتش از بین ببرد. «بنجامین راتنبورن» وکیل هرد می‌گوید این بازیگر این محصول را همیشه در کیفش به همراه داشته تا اطمینان حاصل کند که کبودی‌ها در اماکن عمومی قابل رؤیت نیستند.

amber-heard-makeup

با این حال، این برند در پلتفرم شبکه اجتماعی تیک‌تاک با انتشار یک ویدیو تأیید کرده است که این بسته آرایشی در سال ۲۰۱۷ و یک سال پس از جدایی این زوج بیرون آمده است: «از ما درخواست کردید... اجازه دهید سوابق نشان دهد که بسته تصحیح رنگ ما در سال ۲۰۱۷ عرضه شده.»

به گزارش ۳۰نما، یکی از دوستان هرد از وکلایش حمایت کرده و می‌گوید: «وکیل خانم هرد فقط از نمونه‌ای از لوازم آرایشی استفاده کرده، اما روز غم‌انگیزی است که یک کمپانی تولیدکننده لوازم آرایشی از این اتفاق در جهت تقلیل آنچه قربانیان خشونت خانگی باید در نتیجه بدرفتاری پنهان می‌کرده‌اند بهره می‌برد.»

هفته گذشته نمایندگان هرد ویدیویی از دپ در یک آشپزخانه منتشر کردند که او را در حال کوبیدن در کابینت‌ها، ریختن شراب برای خودش در ساعات اولیه روز و استفاده از الفاظ رکیک نشان می‌داد. دپ که در این ویدیو متوجه فیلمبرداری هرد می‌شود، در واکنش به پخش کلیپ در دادگاه گفت به «چند کابینت حمله» کردم اما «هرگز به خانم هرد دست نزدم.» هرد در پایان این ویدیو در حال خندیدن است.