شهرخبر

برند موفق RedMagic محصولات گیمینگ تولید می کند

برند موفق RedMagic محصولات گیمینگ تولید می کند
RedMagic به زودی وارد بازار محصولات گیمینگی همچون مانیتور‌های ورزش‌های الکترونیکی، روتر‌های ورزش‌های الکترونیکی، کیبورد‌ها و ماوس‌های بازی و هدست‌های XR خواهد شد.

به گزارش ثریا پس از چهار موفقیت به عنوان یک برند گوشی‌ هوشمند بازی، Nubia RedMagic به تازگی برنامه‌های خود را برای تنوع بخشیدن به طیف محصولات خود با هدف پاسخگویی به جامعه بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیکی گسترده‌ اعلام کرده است.

به مناسبت چهار سالگی RedMagic مدیر این شرکت اعلام کرد که این شرکت به زودی وارد بازار مانیتور‌های ورزش‌های الکترونیکی، روتر‌های ورزش‌های الکترونیکی، کیبورد‌ها و ماوس‌های بازی و هدست‌های XR خواهد شد. این شرکت همچنین فاش کرد که در ۲۵ آوریل RedMagic با همکاری IP‌های برتر جهان محصولات جدیدی با طراحی زیبا و عملکرد فوق العاده برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد. اصطلاح IP احتمالا به همکاری اخیر این شرکت با Transformers franchise اشاره دارد.

به احتمال زیاد برخی از محصولات ذکر شده در ۲۵ آوریل عرضه خواهند شد. در حال حاضر، این برند تصاویری از روتر وای فای، مانیتور بازی، ماوس بازی، صفحه کلید بازی و هدست XR آینده خود به نمایش گذاشته است. این محصولات احتمالا ابتدا در چین عرضه خواهند شد. تیزر اخیر آن‌ها با شعار "زمان آن رسیده که جهان از حضور ما مطلع شود" بسیاری را به گمانه زنی وادار کرد که طیف جدید محصولات آن‌ها در خارج از چین نیز عرضه ‌می‌شوند. در حال حاضر RedMagic در مناطقی مانند اروپا، آمریکای شمالی، آسیا و اقیانوسیه، خاورمیانه و آمریکای لاتین حضور دارد. به احتمال زیاد محصولات جدید نیز در این مناطق عرضه خواهند شد.

منبع: فرارو