شهرخبر

میرجوان: حضور مهاجری شوک مثبتی به تیم ما داد/ هیچ‌کدام از بازیکنان نفت به سقوط فکر نمی‌کنند

میرجوان: حضور مهاجری شوک مثبتی به تیم ما داد/ هیچ‌کدام از بازیکنان نفت به سقوط فکر نمی‌کنند

مهاجم تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تأکید کرد که هیچ‌کدام از بازیکنان این تیم به سقوط به لیگ دسته اول فکر نمی‌کنند.

عماد میرجوان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت تیم نفت مسجدسلیمان گفت: ما بعد از آخرین بازی برابر ذوب‌آهن که با برد تیم‌مان همراه شد شرایط خوبی پیدا کردیم و به این سه امتیاز هم نیاز داشتیم. در این چند روز هم تمرینات خوبی را انجام دادیم و می‌خواهیم با آمادگی بیشتر لیگ را ادامه دهیم. بازی با تراکتور هم یک بازی مهم برای ما محسوب می‌شود و باید در زمین خودمان سه امتیاز این بازی مهم را بگیریم. اگر این بازی را ببریم وضعیت‌مان در جدول خیلی بهتر خواهد شد.

 

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا استرس سقوط در عملکرد نفت مسجدسلیمان تأثیر منفی نمی‌گذارد؟»، تصریح کرد: هیچکدام از بازیکنان ما به سقوط فکر نمی‌کنند. این درست است که روی کاغذ وضعیت خطرناکی داریم، ولی نگرانی خاصی وجود ندارد. جو تیم و روحیه بچه‌ها خوب است و تلاش می‌کنیم در ادامه بازی‌ها نتایج خوبی بگیریم.

مهاجم تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مورد تأثیر حضور محمدرضا مهاجری در نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: مربیان قبلی هم زحمت کشیدند و این تغییرات در فوتبال طبیعی است. حضور مهاجری هم شوک مثبتی به تیم داد، چون ما بعد از مدت‌ها یک برد به دست آوردیم و شرایط تیم بهتر شد.

انتهای پیام/