شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#ایران#ارتش#روز ارتش

پیام تبریک وزیر اطلاعات به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران

پیام تبریک وزیر اطلاعات به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران

وزیر اطلاعات فرا رسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری برنا، «سید اسماعیل خطیب» وزیر اطلاعات طی نامه ای به فرمانده محترم کل ارتش جمهوری اسلامی ایران فرا رسیدن روز ارتش را تبریک گفت. متن پیام وزیر اطلاعات به شرح زیر است؛ 

 

سرلشکر عبدالرحیم موسوی، فرمانده محترم کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

سلام و تحیّات الهی بر ارتش با صلابت، مقتدر، سرافراز و سلحشور جمهوری اسلامی ایران

درود ملائکه و مقربین و اولیای الهی بر شهدای عظیم‌الشأن ارتش ایران اسلامی. گرامی و جاودان باد یاد و خاطره‌ی حماسه‌های بزرگ، وفاداری‌ها، ایستادگی‌ها، مقاومت سترگ، دفاع و تهاجم‌های ارتش اسلام؛ گسستن آگاهانه و شجاعانه‌ی قیود وابستگی و پیوستن عالمانه و متعهدانه به جریان تاریخی امّت و امامت به رهبری بزرگ مرد تاریخ معاصر، حضرت امام خمینی (ره)، مقاومت اسطوره‌ای و دفاع مقدس در برابر توطئه‌های تجزیه‌طلبانه و ایران‌ستیزانه و حضور سرنوشت‌ساز در جنگ تحمیلیِ استکبار جهانی علیه ایرانِ مظلوم، هجوم رعدآسا و صاعقه‌وار بر خصمِ دون و صیانت از مرزها و کیان مقدّس ایران، چه در مرزها و چه در فرامرزها تا دور دست‌های عالم و وفاداری بی‌نظیر ارتش به ملّت، به آرمان‌های مقدّس انقلاب اسلامی، به رهبر فرزانه‌ی انقلاب و فرمانده‌ی معظّم کلّ قوا، حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدّظلّه العالی).

هزاران درود و آفرین بر ارتشی که همواره مورد عنایت ویژه‌ی امامین انقلاب اسلامی و ملّت عزیز، سربلند و قدرشناس ایران می‌باشد.

هم‌رزمان گمنام ارتشیان، از پایگاه عظیم مبارزه و جهاد مقدّس وزارت اطّلاعات و جامعه اطّلاعاتی، ضمن تبریک فرارسیدن 29 فروردین، روز خجسته‌ی ارتش ج.ا.ا ، مراتب مودّت، همدلی و همراهی خویش را اعلام می‌دارند.

دوام توفیقات عظیم و عزتمندانه‌ی آن فرماندهی معظّم و ارتش جمهوری اسلامی ایران را از خداوند منّان خواهانیم.
 
سیّد اسماعیل خطیب
وزیر اطلاعات و رئیس شورای هماهنگی اطلاعات کشور