شهرخبر

۲+۱ بازیکن در لیست خروج استقلال؛ خداحافظی با بازیکن محبوب؟/ ۲ ستاره تاثیرگذار برای فصل بعد آبی ها را نگران کردند

احتمال جدایی چند بازیکن استقلال در پایان فصل با توجه به اتفاقات لیگ بیست و یکم وجود دارد.

 ۲+۱ بازیکن در لیست خروج استقلال؛ خداحافظی با بازیکن محبوب؟/  ۲ ستاره تاثیرگذار برای فصل بعد آبی ها را نگران کردند
خبرورزشی -

استقلال در حالی به قهرمانی در لیگ برتر نزدیک شده که در صورت به دست آوردن این عنوان در پایان فصل کار سختی برای تمدید قرارداد با بازیکنانش دارد. در پایان لیگ بیست و یکم قرارداد هفت بازیکن این تیم به اتمام می رسد.. عارف غلامی، روزبه چشمی، رافائل سیلوا، سعید مهری، آرمان رمضانی و وریا غفوری از جمله این نفرات هستند.

البته گفته می شود مهدی مهدی پور هم اگرچه با آبی ها قرارداد دارد اما قرارداد او دارای بند فسخ است و این بازیکن با پرداخت رقم رضایتنامه می تواند از استقلال جدا شود. گفته می شود او با پیشنهاد منسبی از لیگ قطر مواجه شده و احتمال جدایی اش از استقلال وجود دارد.

اما در خصوص سایر بازیکنان به نظر می رسد آبی ها به صورت جدی در پایان فصل به دنیال تمدید قرارداد غلامی، چشمی و سیلوا باشند. مدافع برزیلی با توجه به قرارداد کوتاه مدتش هنوز به این باشگاه برای تمدید قرارداد چراغ سبز نشان نداده است. احتمال دارد سیلوا بر سر مبلغ قرارداد با آبی ها به توافق نرسد. او اخیرا پیشنهاد ۵۰۰ هزار دلاری برای تمدید را رد کرده بود.

در میان سایر بازیکنان هم وضعیت ووریا غفوری برای فصل آینده همچنان مبهم است و با توجه به کیفیت فنی این بازیکن در لیگ بیست و یکم به نظر می رسد مجیدی چندان علاقه ای برای تمدید قرارداد کاپیتان آبی ها ندارد.  غفوری اخیرا در چند بازی ای که بعد از مصدومیت به میدان رفت نتوانسته نظر کادر فنی آبی ها را جلب کند و به نظر می رسد پایان فصل خبرسازی در انتظارش باشد.

در خصوص سعید مهری هم وضعیت مشخص است و این بازیکن که در نیم فصل هم قصد جدایی از استقلال را داشت احتمالا در تابستان راهی تیمی خواهد شد که فرصت بازی بیشتری داشته باشد. آبی ها در تابستان احتمالا سراغ خرید یک مهاجم گلزن هم خواهند رفت تا به این ترتیب شانس آرمان رمضانی برای ادامه حضور در استقلال به کمترین حد برسد. مهاجم سابق پرسپولیس هم احتمالا فصل آینده با پیراهن تیم دیگری به میدان خواهد رفت.