عبدالمطهر محمدخانی، سخنگوی شهرداری تهران از برگزاری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب در مصلی، طبق قول و قرارِ پیشین و عدم انتقال آن به شهر آفتاب خبر داد.

عبدالمطهر محمدخانی، سخنگوی شهرداری تهران در صفحه خود در توئیتر به خبر انتقال سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از مصلی به شهر آفتاب واکنش نشان داد.

او اعلام کرد زمینه انتقال این رخداد فرهنگی از سال ۱۴۰۲ به شهر آفتاب فراهم خواهد شد.

محمدخانی در توئیترش چنین نوشت: «نمایشگاه کتاب امسال در مصلی تهران برگزار خواهد شد و شهرداری تهران نیز به امید خدا با همه توان در کنار وزارت ارشاد، خادم اصحاب فرهنگ و مردم عزیز خواهد بود. در عین حال تلاش می‌کنیم با تمهید بهترین امکانات، زمینه انتقال این رخداد بزرگ فرهنگی را از سال ۱۴۰۲ به شهر آفتاب فراهم کنیم.»

ساعاتی پیش اعلام شده بود بحث و تبادل نظر درخصوص برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب در سال ۱۴۰۱، اولین دستور جلسه شورای ترافیک شهر تهران‌ بود که عصر چهارشنبه، ۲۴ فروردین با حضور علیرضا زاکانی، شهردار تهران و نماینده دستگاه‌های مسئول در حوزه حمل و نقل پایتخت برگزار شد. در ادامه این خبر آمده بود در طول این جلسه نمایندگان وزارت کشور، پلیس راهور تهران بزرگ، شورای اسلامی شهر تهران و استانداری، نظرات خود را پیرامون انتقال نمایشگاه‌ها به مجموعه شهر آفتاب بیان کردند و در پایان، با موافقت شهردار تهران و اعضای جلسه، برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سال جاری در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب به تصویب رسید.

براساس توئیت عبدالمطهر محمدخانی، سخنگوی شهرداری تهران سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سال ۱۴۰۱ در مصلی برگزار خواهد شد.

برگشت از یک تصمیمِ ناگهانی؛ نمایشگاه کتاب در مصلی می‌ماند