شهرخبر

حمایت دوباره الما آویرو از برادرش

پست جالب خواهر رونالدو بعد از جنجال‌های برادرش/ کریستیانو زیباترین انسان روی زمین است!

الما آویرو خواهر کریستیانو رونالدو با انتشار پستی در اینستاگرام پس از حواشی دیدار مقابل اورتون، از ستاره منچستریونایتد حمایت کرد.

الما آویرو - خواهر کریستیانو رونالدو
خبرورزشی -

بعد از آن اتفاق شوکه‌ کننده‌ای که کریستیانو رونالدو گوشی آیفون را از دست یک نوجوان مبتلا به اوتیسم پرت کرد، خواهر بزرگ کریستیانو، مهاجم منچستریونایتد را «زیباترین انسانی» نامید که تا به حال شناخته است.

الما آویرو در شبکه‌های اجتماعی از این بازیکن دفاع کرد و تأکید کرد که او در این مرحله از حرفه خود نیازی به اثبات چیزی به کسی ندارد. الما که هنوز در جزیره مادری این فوتبالیست در مادیرا زندگی می‌کند و عادت دارد به همراه خواهر دیگرش کاتیا و مادرشان دولورس از او حمایت کند، در کنار عکس سلفی خودش و رونالدو در اینستاگرامش نوشت: «عشق بزرگ و بی‌نقص من. زیباترین انسانی که در دنیا می‌شناسم. همه خانواده من نمونه عشق و احترام هستند. نوری که فقط کسانی را که در تاریکی زندگی می‌کنند آزار می‌دهد.»

او با اشاره به اینکه مردم در مورد دیگران صحبت کنند زیرا زندگی‌ خودشان «غم‌انگیز» است، افزود: «برادر عزیزم، لازم نیست چیزی را به کسی ثابت کنی و تو پاسخ دادی تا دهان همه را ببندی. خیلی دوستت دارم.»

کریستیانو روز دوشنبه سعی کرد که حادثه ناخوشایند روز شنبه را با رفتن به سونا پشت سر بگذارد. او ساعاتی پس از وقوع این اتفاق در اینستاگرام خود عذرخواهی کرد و نوشت: «در چنین لحظات سختی، کنترل احساسات اصلاْ آسان نیست. با این وجود ما همیشه باید احترام بگذاریم، صبور باشیم و الگوی همه جوانانی باشیم که عاشق بازی زیبا هستند. می‌خواهم بابت واکنشم عذرخواهی کنم و در صورت امکان، از این هوادار دعوت می‌کنم تا یک بازی را در اولدترافورد به نشانه رفتار جوانمردانه و ورزشی تماشا کند.»

خواهر رونالدو باز هم از عشق به برادرش گفت/ رونالدو زیباترین انسان روی زمین است!

سارا کلی، مادر پسری که گوشی‌اش آسیب دیده بود، فوتبالیست را متهم کرد که دست این نوجوان ۱۴ ساله را کبود کرده است. او به نشریه «لیورپول اِکو» گفت که پسرش که اوتیسم و دیسپراکسی دارد به شدت شوکه شده و دیگر به تماشای مسابقات نمی‌رود. سارا گفت: «من گریه می‌کردم و می‌لرزیدم، جیکوب در شوک کامل بود. او اوتیسم و دیسپراکسی دارد، تا زمانی که به خانه نیامده بود نمی‌توانست اتفاقاتی که افتاده را هضم کند. او واقعاً از این موضوع ناراحت است و دیگر نمی‌تواند به تماشای بازی برود. این اولین بازی فوتبالی بود که او در آن حضور داشت.»

پلیس مرسی‌ساید در بیانیه‌ای گفت که در حال بررسی این حادثه است. سران منچستریونایتد گفتند که دیگر در این مورد تحقیق نمی‌کنند.

پس از شروع شگفت‌انگیز فصل، فرم و رکورد گلزنی کریستیانو مورد انتقاد فزاینده‌ای قرار گرفت. با خروج باشگاهش از لیگ قهرمانان اروپا، او با اولین فصل بدون جام در بیش از یک دهه روبه‌رو می‌شود.

خوسه انریکه، مدافع سابق لیورپول به خاطر این اتفاق کریستیانو را شدیداً مورد انتقاد قرار داد و در استوری اینستاگرام نوشت: «همیشه این را گفتم. او را دوست نداشته باشید. او فکر می‌کند که خداست و می‌تواند هر کاری که می‌خواهد انجام بدهد.»