شهرخبر

مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال

بازگشت احتمالی دو بازیکن به ترکیب اصلی استقلال

بازگشت احتمالی دو بازیکن به ترکیب اصلی استقلال

فرضیه‌ای که در استقلال هنوز از سوی کادر فنی به قطعیت نرسیده، استفاده از دو بازیکن در ترکیب اصلی این تیم مقابل نساجی است.

به گزارش خبرنگار مهر، در تنها بازی باقی مانده از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال کشور دو تیم استقلال و نساجی امشب در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند تا تیم برنده این بازی به جمع خلیج فارس ماهشهر، مس کرمان و آلومینیوم اراک پیوسته و حریف نیمه نهایی مس کرمان هم مشخص شود.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از این بازی در پاسخ به سئوال خبرنگاری که از او پرسید ممکن است در این بازی از بازیکنان ذخیره استفاده شود یا خیر با صراحت و بدون مکث بیان داشت: «این بازی و جام حذفی برای ما بسیار مهم است و برای همین با تمام قوا مقابل نساجی به میدان می‌رویم».

در استقلال برخی بازیکنان حضور دارند با اینکه کمتر از آنها (به خصوص در هفته‌های اخیر) استفاده می‌شود، اما فاصله شان با بازیکنانی که بیشتر مورد استفاده قرار گرفته زیاد نیست و حضور آنها در ترکیب نمی‌تواند نافی صحبت روز گذشته مجیدی باشد؛ و یکی از این بازیکنان وریا غفوری کاپیتان آبی پوشان است که بعد از حضور صالح حردانی کمتر مورد استفاده قرار گرفت. با این وجود غفوری همچنان یکی از آماده‌ترین وینگ-راست‌های ایران است.

احتمال اینکه فرهاد مجیدی امشب مقابل نساجی بار دیگر از کاپیتان تیمش در ترکیب ثابت استفاده کند وجود دارد تا این بازیکن باتجربه خیلی از شرایط مسابقه و حضور در ترکیب اولیه دور نباشد. به خصوص که قرار است آبی پوشان امروز با استفاده از ۳ مدافع مرکزی و دو وینگر چپ و راست مقابل حریف خود به میدان روند.

همچنین یکی دیگر از احتمالاتی که کادر فنی آبی پوشان آن را به عنوان یک فرضیه در ذهن دارند، استفاده احتمالی از علیرضا رضایی در چارچوب دروازه است. با اینکه سید حسین حسینی بهترین عملکرد را در این فصل داشته و عنوان بهترین دروازه‌بان لیگ برتر را به خود اختصاص داده است، اما ممکن است امشب جای خود را به دروازه‌بان جوانی بدهد که هرگاه درون دروازه آبی پوشان به میدان رفت عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت.

استقلال و نساجی امشب و در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال کشور از ساعت ۲۰:۳۰ به مصاف هم می‌روند تا چهارمین تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی جام حذفی مشخص شود.