شهرخبر

ریسک بزرگ مجیدی مقابل نساجی

ترکیب احتمالی استقلال برابر نساجی/ ریسک بزرگ فرهاد برابر رقیب طلسم شده

استقلال و فرهاد مجیدی امشب به دنبال شکستن طلسم نساجی در فصل جاری هستند. آبی ها در این فصل موفق به شکست این تیم نشدند و حتی در گلزنی هم برابر شاگردان الهامی هم ناکام بودند.

به گزارش مشرق، استقلال امشب در حالی به مصاف نساجی می رود که احتمال می رود مجیدی در این بازی تغییراتی در ترکیب تیمش ایجاد کند. مهم ترین تغییر در ترکیب آبی ها درون چارچوب این تیم خواهد بود که البتته می تواند یک ریسک بزرگ محسوب شود. 

سید حسین حسینی پس از چند هفته حضور درون دروازه استراحت خواهد کرد تا علیرضا رضایی دوباره به ترکیب بازگردد. آخرین دیدار او مقابل پیکان در جام حذفی بود و باید دید او بعد از مدت ها در شرایط بازی خواهد بود یا نه.

خط دفاعی با حضور عارف غلامی، رافائل داسیلوا و محمد دانشگر به احتمال زیاد تکمیل می‌شود. در خط میانی وریا غفوری، زبیر نیک نفس، مهدی مهدی پور و جعفر سلمانی بازیکنانی هستند که شانس زیادی برای حضور در ترکیب دارند.

خط حمله هم به احتمال با حضور امیرحسین حسین زاده، کوین یامگا و رودی ژستد تکمیل می‌شود. آرمان رمضانی و ارسلان مطهری هم دو گزینه دیگر مجیدی در خط حمله خواهند بود.

بدین ترتیب ترکیب احتمالی استقلال مقابل نساجی به شرح زیر است:

علیرضا رضایی، عارف غلامی، رافائل داسیلوا، محمد دانشگر، جعفر سلمانی، مهدی مهدی پور، زبیر نیک نفس، وریا غفوری، امیرحسین حسین زاده، کوین یامگا و رودی ژستد

منبع: روزنامه خبر ورزشی