شهرخبر

رئیسی وارد استان البرز شد

کدخبر: 487147
آیت‌الله ابراهیم رییسی بعد از ظهر امروز در قالب نوزدهمین سفر استانی خود به همراه هیات همراه به منظور بررسی نیازهای استان، دیدار با مردم و حضور در شورای اداری وارد استان البرز شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، آیت الله ابراهیم رییسی، رییس جمهور، بعد از ظهر امروز در قالب نوزدهمین سفر استانی خود وارد استان البرز شد.

این سفر که با هیأت همراه دولت سیزدهم همراه است؛ با بررسی نیازهای استان، دیدار با مردم و حضور در شورای اداری استان ادامه پیدا می‌کند، در حاشیه این نشست برخی از وزرا و معاونین رییس جمهور به شهرستان‌های البرز سفر می‌کنند.

در این میان شهرستان فردیس میزبان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است؛ همچنین شهرستان ساوجبلاغ میزبان معاون رییس جمهور و وزیر اقتصاد است؛ شهرستان چهارباغ نیز آماده پذیرایی از وزیر ورزش و جوانان شده است. در این سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز عازم شهرستان اشتهارد خواهد بود و وزیر جهاد کشاورزی به شهرستان نظرآباد سفر می‌کند. وزیر میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی هم مطالبات و نیازهای شهرستان طالقان را بررسی و پیگیری خواهد کرد.

آیت الله رئیسی پیش از این به ۱۸ استان کشور شامل هرمزگان، قم، یزد، لرستان، زنجان، سمنان، اردبیل، فارس، خوزستان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، ایلام، کهگیلویه وبویراحمد، بوشهر، گیلان، گلستان، مازندران و مشهد سفر کرده است.