شهرخبر

ساعت جدید اجرای طرح ترافیک در تهران

زمان اجرای طرح ترافیک تهران از آبان پارسال تا پایان اسفند ساعت ۷:۳۰ تا ۱۷:۳۰  بود.

ساعت جدید اجرای طرح ترافیک در تهران

به گزارش سلام نو به نقل از دنیای اقتصاد، شورای ترافیک تهران درباره بازه زمانی اجرای طرح ترافیک در پایتخت تصمیم جدیدی اتخاذ کرد.

بر اساس مصوبه شورای ترافیک شهر تهران زمان اجرای طرح ترافیک تهران در صبحگاه و بعدازظهر تغییر کرده است؛ به این ترتیب که ساعت شروع اجرای طرح ترافیک تهران از امروز، دوشنبه ۱۵ فروردین به ۶:۳۰ و ساعت پایان آن به ۱۷ تغییر کرده است.

 پیش از این مصوبه، زمان اجرای طرح ترافیک تهران از آبان پارسال تا پایان اسفند ساعت ۷:۳۰ تا ۱۷:۳۰  بود. بنا بر اعلام مجتبی شفیعی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، تغییر نیم ساعته اجرای طرح ترافیک تهران در بعد از ظهر تا پایان ماه رمضان ادامه دارد.

اما آن‌طور که پیش‌تر وعده داده شده بود مقرر شده زمان صبحگاهی شروع اجرای این طرح با توجه به بازگشایی حضوری مدارس و مراکز آموزشی از یک‌سو و بازگشت ساعت کار ادارات به وضعیت عادی بازتنظیم شود.

به این ترتیب از امروز شروع طرح ترافیک  تهران به روال پیش از کرونا ساعت ۶:۳۰ خواهد بود و فعلا تا پایان ماه رمضان زمان پایان این طرح ساعت ۱۷ تعیین شده است. در صورتی که پس از اتمام ماه رمضان، درباره تغییر زمان پایان طرح ترافیک اطلاع‌رسانی شود، باید منتظر تغییر این زمان به ساعت ۱۹ باشیم؛ کمااینکه روال پیش از شیوع کرونا این بود که در نیمه اول سال بازه اجرای طرح ترافیک تهران تا ساعت ۱۹ ادامه داشت و در نیمه دوم سال به ۱۸ کاهش پیدا می‌کرد. طبعا اتخاذ هر تصمیم جدیدی در این رابطه از سوی مدیران ترافیکی شهر اطلاع‌رسانی خواهد شد.