شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#پرسپولیس#فوری#پرسپولیسی

استارت درگیری لفظی لک و گل محمدی از کجا خورد/ تصمیم فوری یحیی و برخود نامناسب گلر پرسپولیس با گوهری!

حامد لک این روزها بازیکن مغضوب یحیی گل محمدی و پرسپولیسی هاست که فصل کابوس واری را پشت سرمی گذارد.

استارت درگیری لفظی لک و گل محمدی از کجا خورد/ تصمیم فوری یحیی و برخود نامناسب گلر پرسپولیس با گوهری!
خبرورزشی -

 دروازه بان شماره ۸۱ پرسپولیس با تصمیم یحیی گل محمدی از لیست بازی با تیم هوادار نیز خط خورد. پیش ازآن اما سرمربی پرسپولیس این دروازه بان را کنار گذاشت. برخی رسانه ها نوشتند جرو بحث حامد لک و یحیی گل محمدی در جریان دیدار دوستانه با تیم امید که به برتری ۳ بریک شاگردان مهدوی کیا انجامید عامل اصلی این ماجرا بوده است.

اصل ماجرا براساس شنیده ها به یک روز پس از دیدار دوستانه با تیم امید باز می گردد. روز بازی تدارکاتی حامد لک باز هم گل بدی می خورد که سرمربی پرسپولیس بلافاصله او را بیرون کشیده و احمد گوهری را به زمین می فرستد.

ظاهرا این موضوع به مذاق حامد لک خوش نمی آید اما این دروازه بان چیزخاصی به سرمربی نمی گوید گرچه برخورد جالبی هم با احمد گوهری ندارد!

فردای این دیدار حامد لک در تمرین پرسپولیس نزد یحیی گل محمدی رفته و پس از گفت و گوی کوتاه کار به جروبحث و بگو مگو کشیده می شود. سرمربی پرسپولیس نیز او را اخراج کرده و اجازه حضور در تمرینات گروهی را دیگر نمی دهد.

این درحالیست که قرارداد حامد لک با اصرار و نظر مستقیم یحیی گل محمدی به تازگی تمدید شد. سرمربی پرسپولیس که اعتقاد زیادی به این دروازه بان دارد ( یا اینکه داشت!) از باشگاه خواست قراردادش را تمدید کنند.

یحیی گل محمدی برای آن که خیال حامد لک را راحت کند چنین تصمیمی گرفت بلکه جلوی اشتباهات فنی او را بگیرد اما زهی خیال باطل!

اشتباهات سریالی حامد لک ادامه پیدا کرد و در دیدار با صنعت نفت آبادان به اوج رسید تا یحیی گل محمدی تصمیم نهایی خود را گرفته و حتی در دربی از احمد گوهری تازه وارد استفاده کرد.

تصمیمی که به نظر می رسد حامد لک را در شرایطی برزخی قرارداده تا طغیان کند. طغیانی که به نظر می رسد بیش از همه خود حامد لک درآن مقصر باشد. بهترین دروازه بان سال گذشته لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب در لیگ بیست و یکم به شدت نزول کرده و هواداران پرسپولیس نیز او و داوود فنایی را مقصر می دانند.

باید منتظر ماند و دید سرنوشت حامد لک و قرارداد جدیدش با پرسپولیس در پایان فصل جاری به کجا کشیده خواهد شد؟!