شهرخبر

یک پرسپولیسی بازیکنان ملی پوش را نیمکت نشین کرد/ رقابت ۲ سرخپوش برای حضور در ترکیب اصلی

درحال حاضر رضا اسدی یکی یا شاید آماده ترین هافبک پرسپولیس در تمرینات این تیم است.

یک پرسپولیسی بازیکنان ملی پوش را نیمکت نشین کرد/ رقابت ۲ سرخپوش برای حضور در ترکیب اصلی
خبرورزشی -

خبرورزشی- پرسپولیس در حال حاضر دو هافبک ملی پوش در اختیار دارد؛ میلاد سرلک و کمال کامیابی نیا! میلاد سرلک با اصرار شدید یحیی گل محمدی پرسپولیسی شد. در تابستان سال ۱۳۹۹ و قبل از شروع لیگ قهرمانان آسیا مشکلی به‌خاطر خدمت سربازی برای این هافبک تازه‌وارد پرسپولیس پیش آمده بود که ممکن بود نتواند تیمش را در بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب همراهی کند. شاید خیلی‌ها در باشگاه پرسپولیس این موضوع را جدی نگرفته بودند اما یک نفر اصرار ویژه‌ای روی حل مشکل میلاد سرلک داشت. او کسی نبود مگر؛ یحیی گل‌محمدی!

سرمربی پرسپولیس به مسئولان باشگاه اصرار کرد به هر قیمت ممکن مشکل خدمت سربازی میلاد سرلک یا خروج این بازیکن از کشور حل شود، چون به او نیاز مُبرم دارد. از آنجایی که سرلک تازه‌وارد بازیکن خیلی سرشناسی در پرسپولیس نبود، همه از این همه اصرار «یحیی گل‌محمدی» شگفت‌زده شده بودند. سرمربی پرسپولیس که می‌دانست چه بازیکنی خریده روی حرفش ایستاد و همه را برای حل مشکل شاگرد جدیدش بسیج کرد. وقتی خبر حل مشکل میلاد سرلک را به گوش یحیی گل‌محمدی رساندند با خوشحالی تشکر کرد و...

در ادامه هم مشخص شد این همه اصرار سرمربی پرسپولیس برای سفر میلاد سرلک به قطر بی‌دلیل نبوده است. او نه تنها در لیگ قهرمانان آسیا میخ خودش را کوبید و نمایش خوبی ارائه کرد، بلکه در ترکیب تیم پرسپولیس تبدیل به یک بازیکن ثابت و کلیدی شد. حالا میلاد سرلک در پرسپولیس و حتی تیم ملی شماره ۱۰ می پوشد و بازیکن مورد علاقه سرمربی تیم ملی است.

سرلک اما چند صباحی است با مصدومیت همسترینگ روبرو شده و از آن آمادگی آرمانی گذشته ( به رغم دعوت به تیم ملی) فاصله گرفته است. کمال کامیابی نیا دیگر هافبک دفاعی با تجربه پرسپولیس نیز در تمام قهرمانی های چند سال اخیر تیمش حضور داشته و نقش تأثیرگذاری نیز ایفا کرده است.

شماره ۱۱ پرسپولیس یک هافبک جنگجو و توپ گیر است که در خراب کردن یا تخریب بازیسازی تیم مقابل ید طولائی دارد. او هافبک دفاعی محبوب برانکو بود که در زمان سلامتی از سوی یحیی گل محمدی نیز به بازی گرفته می شود اما...

گفته می شود برای بازی پرسپولیس مقابل تیم هوادار رضا اسدی جایگاه ثابتی در این تیم دارد تا رقابت برای فیکس شدن بین کامیابی نیا و سرلک باشد!