شهرخبر

این خانم برخلاف نقش‌هایی که بازی می‌کنند اصلا مظلوم نیستند.

به گزارش هنر ام‌روز، ژاله صامتی در جواب احسان علیخانی که از مجید اسماعیلی، داور «عصر جدید» پرسید امسال نمی‌توانید مانند همیشه، سال تحویل را در اصفهان و نزد پدر و مادرتان باشید؟!

به شوخی گفت چرا! الان هلی‌کوپتر روی پشت‌بام است و به اصفهان می‌بردشان. علیخانی هم این‌طور حاضرجوابی صامتی را پاسخ داد که ما چهار نفریم و شما یک نفر چهل‌وچهار نفری!

ویژه‌برنامه نوروزی «عصر جدید» با اجرای احسان علیخانی و حضور چهار داور این برنامه شامل ژاله صامتی، کارن همایونفر، مجید اسماعیلی و امین حیایی که قرار است در روزهای پیش رو فصل سوم این برنامه را داوری کنند، روی آنتن شبکه سوم سیما رفت. 

مجید اسماعیلی در بخشی از این برنامه در مورد آن‌چه در لحظه تحویل سال انجام می‌دهد، گفت: «ما هر سال، یعنی تقریبا در این ۴۰، ۵۰ سالی که خاطرم هست سال تحویل را در اصفهان نزد پدر و مادر بودیم.»  

علیخانی پرسید: «امسال نمی‌توانید؟» و اسماعیلی جواب داد: «شاید بعد از این برنامه یا فردا صبح زود.»  

صامتی با اشاره به سوال علیخانی از اسماعیلی، ادامه داد: «این چه سوالی است؟! امسال؟! الان این‌جاست ولی هلی‌کوپتر نشسته است که بِبَرَدش!»  

علیخانی هم خطاب به بینندگان گفت: «سیزده روز نوروز، «عصر جدید» را تماشا می‌کنید و می‌بینید اصلا آن‌طور که فکر می‌کنید نیست و خانم صامتی برخلاف نقش‌هایی که بازی می‌کنند اصلا مظلوم نیستند. ما چهار نفریم و یک نفرِ ایشان به اندازه چهل و چهار نفر ماست.»