سردار آزمون هنوز به ترکیب اصلی راه پیدا نکرده!

امشب از ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه در چارچوب دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ اروپا ، لورکوزن میزبان آتالانتا خواهد بود.

دیدار رفت با شکست ۳ بر ۲ لورکوزن در برگامو به پایان رسید و شاگردان سیوانه امیدوارند با زدن یک کامبک در ورزشگاه خانگی به جمع ۸ تیم پایانی راه یابند. لورکوزن در بازی رفت در دقایق ابتدایی عملکردی عالی داشت و توانست خیلی زود به گل برسد اما شاگردان گاسپرینی کنترل میدان را در دست گرفتند و با گلزنی موریل، لورکوزن را شکست دادند.

برای مسابقه امشب نیز مهره اصلی آتالانتا لوئیز موریل خواهد بود و ایتالیایی‌ها امیدوارند با حضور این مهاجم کلمبیایی در کنار «مالینوفسکی» لورکوزن را شکست دهند. از طرف دیگر لورکوزن ۲ ستاره بزرگ خود یعنی پاتریک شیک و فلوران فیرتس را در این بازی در اختیار ندارد. سایت بوندس لیگا در گزارش ۲ روز گذشته خود مدعی شد که آزمون می‌تواند در نبود شیک به ستاره اصلی تیم نام گیرد و به مهاجم اصلی بدل شود.

سردار آزمون هنوز به ترکیب اصلی راه پیدا نکرده!

ستاره کشورمان در بازی ابتدای هفته مقابل کلن ۲۶ دقیقه در ترکیب حضور داشت و ۲ موقعیت بزرگ را نیز از دست داد. البته سیوانه مدعی شد که آزمون می‌تواند با قرار گرفتن بیشتر در ترکیب با تاکتیک تیم سازگار شود و گلزنی‌های خود را آغاز کند. آزمون هنوز به ترکیب اصلی راه پیدا نکرده ولی برخی رسانه‌ها مدعی هستند که او امشب می‌تواند در ترکیب ثابت قرار گیرد. بیلد آلمان البته آزمون را در این مسابقه نیمکت نشین دانست و مدعی شد که سیوانه «لوکاس آلاریو» را در خط حمله خواهد گذاشت. بیلد نوشت که سیوانه با سیستم ۱-۳-۲-۴ همیشگی خود وارد میدان خواهد شد و پشت سر مهاجم اصلی، موسی دیابی، دمیربای و جودیکال در ترکیب قرار خواهند گرفت.