شهرخبر
غرق شدن کشتی اماراتی در آب‌های عسلویه

صدآنلاین : رئیس اداره امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: کشتی اماراتی حامل خودرو در ۳۰ مایلی عسلویه غرق شده است که عملیات جست و جو برای ۳۰ خدمه این شناور آغاز شده است.

به گزارش صدآنلاین رئیس اداره امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: کشتی اماراتی حامل خودرو در ۳۰ مایلی عسلویه غرق شده است که عملیات جست و جو برای ۳۰ خدمه این شناور آغاز شده است.

حجت خسروی رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از غرق شدن یک کشتی اماراتی در محدوده آبهای عسلویه اظهار داشت: کشتی اماراتی حامل خودرو در ۳۰ مایلی عسلویه غرق شده است که عملیات جست‌وجو برای ۳۰ خدمه این شناور آغاز شده است.

وی افزود: از سمت عسلویه غیر از شناور ناجی ۲ یدک‌کش نیز به محل وقوع حادثه اعزام شدند که به دلیل شرایط نامساعد جوی و شدت باد پیش از رسیدن آنها کشتی اماراتی غرق شد.

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر بیان کرد: اکنون شناور ناجی ۱۸ در مسیر رسیدن به کشتی غرق شده است تا نسبت به نجات سرنشینان اقدام کند.

خسروی ادامه داد: با توجه به اینکه ۳۰ سرنشین کشتی اماراتی با جلیقه نجات روی آب هستند در سریع‌ترین زمان ممکن درخواست هلیکوپتر به دستگاه‌های ذیربط از جمله منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس انجام شده است.

وی اظهار کرد: سایر اطلاعات تکمیلی در این زمینه بزودی اطلاع رسانی لازم صورت می‌گیرد.