شهرخبر
بررسی نفر به نفر پرسپولیس ؛ کدام بازیکنان سرخ لایق ترکیب اصلی هستند ؟!

صدآنلاین : تیم فوتبال پرسپولیس امروز در دربی ۹۸ برابر تیم استقلال صف آرایی می‌کند.

به گزارش صدآنلاین تیم فوتبال پرسپولی امروز در دربی ۹۸ به مصاف تیم فوتبال استقلال می‌رود. در این گزارش عملکرد بازیکنان  سرخپوش را بررسی کردیم.

حامد لک 

لک دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس با وجود اشتباهاتی که در چند بازی گذشته داشته، اما در بازی دربی عملکرد خوبی داشته و توانسته در ۴ دربی ۳ کلین شیت را به نام خود ثبت کند. طبق آمار، لک در بازی دربی ۳۳۰ دقیقه گل نخورده است. اگر او در بازی روز پنج شنبه درون دروازه قرار بگیرد و گل دریافت نکند، رکورد نیلسون را می‌شکند. نیلسون برزیلی با ۴۰۵ دقیقه کلین شیت مقابل استقلال رکورددار تاریخ دربی‌ها است.

احمد گوهری 

گوهری در فصل نقل و انتقالات به تیم پرسپولیس پیوست. او  بعد از اشتباهات حامد لک درون دروازه سرخپوشان قرار گرفت و شاید گل محمدی در بازی دربی از گوهری در ترکیب اصلی استفاده کند.  

سید جلال حسینی 

 کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس باسابقه‌ترین بازیکن دربی  محسوب می‌شود. حسینی با وجود  اینکه سنش بالا است، اما رهبری خط دفاع سرخپوشان را برعهده دارد و گل محمدی روی این بازیکن  در بازی دربی حساب ویژه‌ای باز کرده است.  

رامین رضاییان 

رضاییان در نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال به پرسپولیس پیوست. او در ۵ بازی برای سرخپوشان بازی کرده است. رضاییان در  برد ۴ گله پرسپولیس در دربی ۸۲ نقش داشت و گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

سعید آقایی

آقایی  بازیکن  تیم فوتبال پرسپولیس در پست دفاع چپ بازی می‌کند و یکی از نفرات اصلی گل محمدی در دربی ۹۸ محسوب می‌شود. او در  ۱۹ بازی  برای سرخپوشان به زمین مسابقه رفته است.  

کمال کامیابی نیا 

کامیابی نیا هافبک دفاعی پرسپولیس در بازی دربی پایتخت نقش اساسی دارد. او باید مانع موقعیت سازی و حملات مهاجمان استقلال شود.  این بازیکن در ۱۶ بازی ۳ گل زده است.  

وحدت هنانوف 

هنانوف مدافع تاجیکی پرسپولیس ۱۸۰ دقیقه برای سرخپوشان بازی کرده و دقت پاس هایش ۶۱ درصد است. این بازیکن تاجیکی توانسته رضایت گل محمدی را جلب کند و به احتمال زیاد برابر استقلال بازی می‌کند.  

علی شجاعی 

شجاعی در چند بازی پرسپولیس که به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین مسابقه شده، عملکرد خوبی داشته و گل هم زده است. به نظر می‌رسد گل محمدی در بازی دربی از او استفاده کند. این بازیکن در ۹ بازی یک گل برای سرخپوشان زده است.  

میلاد سرلک 

سرلک هافبک تیم فوتبال پرسپولیس ۱۴۳ دقیقه بازی کرده و دقت پاس هایش ۹۷ درصد بوده است. او در ۲۱ بازی یک گل برای سرخپوشان به ثمر رسانده است. این بازیکن در صورت بازی برابر تیم استقلال باید مانع موقعیت سازی حریف شود.  

احسان پهلوان 

پهلوان بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس ۸۰۸ دقیقه در لیگ برتر فوتبال بازی کرده است. او در ۱۴ بازی ۲ پاس گل داده است. این بازیکن  در بازی‌های اخیر توانسته رضایت گل محمدی را جلب کند و به احتمال زیاد در ترکیب اصلی سرخپوشان برابر تیم استقلال بازی می‌کند.

بیشتر بخوانید

دربی نود و هشتم/ بوی دربی بوی جام، بوی سرخ و آبی

مهدی ترابی

ترابی بازیکن پرسپولیس در ۲۱ بازی ۳ گل برای سرخپوشان به ثمر رسانده است. همچنین او با  ۹ پاس گل یکی از بهترین پاسور‌های لیگ برتر فوتبال به شمار می‌آید. با توجه به عملکرد ترابی، گل محمدی روی این بازیکن در دربی ۹۸ حساب ویژه‌ای باز کرده است.  

رضا اسدی 

گفته می‌شد که گل محمدی از رضا اسدی هافبک تیم پرسپولیس  راضی نیست و او را در لیست مازاد برای فصل آینده قرار داده است. اما این بازیکن در بازی با تیم نفت مسجد سلیمان ۲ گل به ثمر رساند تا جواب انتقادات را بدهد. اسدی در ۱۸ بازی ۴ گل برای سرخپوشان به ثمر رسانده است.  

وحید امیری 

امیری هافبک هجومی تیم پرسپولیس در ۲۲ بازی یک گل به ثمر رسانده است. همچنین او ۳ پاس گل داده است. گل محمدی روی این بازیکن برای دربی حساب ویژه‌ای باز کرده است.  

امید عالیشاه 

عالیشاه هافبک تیم فوتبال پرسپولیس مصدومیتش برطرف شده و آماده بازی دربی است.  او در هیچ‌یک از ۱۰ رقابتی که در دربی بازی کرده  شکست نخورده است. این بازیکن  در ۱۰ بازی ۳ پاس گل داده است.  

سیامک نعمتی 

نعمتی بازیکن پرسپولیس در ۹ بازی ۲ گل به ثمر رسانده است. این بازیکن به علت مصدومیت نمی‌تواند تیمش را در بازی دربی همراهی کند.  

مهدی عبدی 

عبدی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در ۲۰ بازی ۷ گل برای تیمش به ثمر رسانده است. عبدی در بازی دربی هم گلزنی کرده و یکی از امید‌های سرخپوشان در  بازی روز پنج شنبه است.  

حامد پاکدل 

پاکدل مهاجم پرسپولیس در ۱۰ بازی ۴ گل برای سرخپوشان به ثمر رسانده است. او یکی از بازیکنان موثر و گلزن تیمش در بازی‌های اخیر بوده است. این احتمال وجود دارد که گل محمدی از او در بازی دربی استفاده کند.  

شیزود تمیروف 

تمیروف مهاجم ازبکی به تازگی به پرسپولیس پیوسته است. این بازیکن  ۲ بازی برای سرخپوشان انجام داده و توانسته رضایت گل محمدی را جلب کند. به احتمال زیاد او در بازی دربی به زمین مسابقه می‌رود.  

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال