شهرخبر

اردوهای جهادی نوروز 1401 در فارس آغاز شد

فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه اردوهای جهادی و خدمت‌رسانی به اقشار محروم عرصه‌ای برای معنویت‌افزایی و کسب تجربه برای جوانان است، از آغاز اردوهای جهادی ویژه ایام نوروز 1401 از امروز تا 14 فروردین خبر داد.

سردار یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فجر فارسبه گزارش ایکنا از فارس، سردار یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فجر فارس امروز، 14 اسفندماه در جلسه ستاد پشتیبانی از اردوهای جهادی نوروز ۱۴۰۱ این استان گفت: اردوهای جهادی و خدمت‌رسانی به اقشار محروم عرصه‌ای برای معنویت‌افزایی و کسب تجربه برای جوانان است.

وی افزود: ایثار و از خودگذشتگی اعضای گروه‌های جهادی فارس در خدمت‌رسانی به اقشار محروم و نیازمند استان یکی از صفحات درخشان تاریخ انقلاب اسلامی و گواه نقش‌آفرینی فعال نسل مومن و انقلابی در عصر حاضر است.

بوعلی با بیان اینکه اعضای گروه‌های جهادی سفیران فرهنگ بسیجی و مدیریت جهادی هستند، گفت: جوانان بسیجی و انقلابی فارس در ایام تعطیلات پایان سال و نوروز 1401 بدون هیچگونه چشمداشتی برای خدمت به نیازمندان در نقاط محروم استان حضور پیدا خواهند کرد و این حضور خالصانه مروج روحیه اُمید و نشاط در سراسر خطه فارس خواهد بود.

فرمانده سپاه فجر بیان کرد: برگزاری اردوهای جهادی محدود به کارها و پروژه‌های عمرانی نیست و مجموعه‌ای از فعالیت‌های تاثیرگذار فرهنگی، اجتماعی، آموزشی و ارائه خدمات بهداشتی و تخصصی پزشکی برای اجرا در مناطق محروم استان فارس برنامه‌ریزی شده است.

وی با بیان اینکه اردوهای جهادی در استان فارس از 14 اسفند 1400 تا 14 فروردین 1401 برگزار می‌شوند، گفت: سپاه فجر به صورت ویژه با تمام امکانات و ظرفیت‌های موجود از گروه‌های جهادی فارس حمایت و پشتیبانی می‌کند و سازمان بسیج سازندگی فارس در این عرصه محور هماهنگی و برنامه‌ریزی اردوهای جهادی است.

انتهای پیام