شهرخبر

شاهد تحولات مثبتی در حوزه صادرات نفتی هستیم

شاهد تحولات مثبتی در حوزه صادرات نفتی هستیم

نماینده مردم تهران در مجلس، گفت: در ابتدای دولت رئیسی با کمترین میزان صادرات نفت، وزارت را به دولت جدید تحویل دادند اما وضعیت در چند ماه اخیر متفاوت شده و شاهد تحولات مثبتی در این حوزه هستیم.

احمد نادری نماینده تهران در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، طی سخنانی اظهار داشت: طی سال‌های گذشته شاهد مدیریت غلط تکنوکرات‌هایی در وزارت نفت بودیم که عملاً برای توسعه صنعت نفت کشور اقدامی انجام ندادند.

وی افزود: این افراد اعتقادی به توان داخلی نداشتند و شاهد این بودیم که در اظهارات‌شان اینگونه مطرح می‌کردند که کشور توان صادراتی را از دست داده است و کسب درآمدهای نفتی با توجه به تحریم‌های آمریکا امکان‌ناپذیر است.

نماینده تهران در مجلس یازدهم بیان کرد: دیدیم که در ابتدای دولت رئیسی با کمترین میزان صادرات نفت، وزارت را به دولت جدید تحویل دادند اما وضعیت در چند ماه اخیر متفاوت شده و شاهد تحولات مثبتی در این حوزه هستیم.

نادری تصریح کرد: نمونه این پیشرفت‌های فقدان خاموشی‌های گسترده در مصارف خانگی و همچنین سوخت نیروگاه‌ها و افزایش درآمدهای حاصل از این حوزه از طریق صادرات است که می‌بایست ادامه‌دار باشد چراکه با باور به توان داخلی می‌توان از سد هر تحریمی عبور کرد.

انتهای پیام/