به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ در دور جدید اجراهای پردیس تئاتر شهرزاد، نه نمایش :«ترانه های شرقی»، «خونین زار»،«آدم ها گوشت گرگ نمی خورند»،«او  و دوستانش»،«مستخدم» ،«آدیداس» ،«افلیا»،«اپلیکیشن بابا  یاب» و «بک تو بلک» که پرفروش ترین اجرای سال 1400 است، به صحنه می‌روند.

بر اساس این گزارش؛کنسرت-نمایش«ترانه های شرقی»به کارگردانی سیدجلال الدین دری با بازی امیرعلی دانایی، شبنم قلی‌خانی، رحیم نوروزی،سمیرا حسینی و سعید زارعی هرشب در دو سانس 20و22  به مدت80 دقیقه روی صحنه می رود. در این نمایش حجت اشرف‌زاده به صورت زنده ترانه های خاطره انگیز دهه30و40 اجرا می کند.

همچنین نمایش «او و دوستانش»با بازی ایمان ‌صیاد ‌برهانی، معصومه ‌بیگی، محسن اعتماد سعید که به صورت گروهی نوشته و کارگردانی شده، در ساعت 18:30 به مدت 60 دقیقه اجرا میشود.

در سالن شماره یک نیز، نمایش نمایش «بک تو بلک»به نویسندگی، کارگردانی سجاد افشاریان در ساعت های 18و16 به مدت 70 دقیقه به صحنه میرود.

همچنین نمایش «خونین زار»با بازی نسیم ادبی و به نویسندگی و کارگردانی سهراب حسینی در ساعت 20 به مدت 60 دقیقه در این سالن به صحنه میرود.

نمایش«آدم ها گوشت گرگ نمی خورند» نیز به نویسندگی و کارگردانی فربد همدانی به مدت 70 دقیقه در سالن شماره یک روی صحنه می رود.

در سالن شماره سه نیز نمایش«افلیا»با بازی رژین پناهی و نویسندگی و کارگردانی مسعود طیبی ساعت18 به مدت 40 دقیقه روی صحنه می رود.

در همین سالن نمایش«مستخدم»به نویسندگی و کارگردانی سهندخیرآبادی و بازی مسعود کرامتی،نادرفلاح و شبنم گودرزی هرشب20:30 به مدت60 دقیقه روی صحنه می رود.

نمایش"آدیداس"که پرفروش ترین اجرای مشهد در سال 1400 است، به کارگردانی پویا غازی و با بازی جواد خواجوی، مصطفی محمدزاده و... هرشب ساعت19 به مدت55 دقیقه در سالن شماره سه میزبان تماشاگران است.

نمایش کودک ونوجوان "بابایاب"نیز از نیمه اسفند ماه به نویسندگی و کارگردانی محمد عبدی روی صحنه می رود.

مخاطبان گرامی می‌توانند با مراجعه به سایت تیوال و هنرتیکت نسبت به خرید و تهیه بلیت اقدام نمایند.

انتهای پیام//