شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#استقلالی

کری یک استقلالی برای حریفان

کری یک استقلالی برای حریفان

صدآنلاین: پیشکسوت استقلال گفت: از افرادی بودم که از شیوه بازی استقلال انتقاد می‌کردم اما الان بر این باور هستم آبی‌پوشان با شایستگی صدرنشین لیگ برتر هستند.

به گزارش صدآنلاین هاشم بیک‌زاده روز دوشنبه در گفت و گو با اشاره به صدرنشینی استقلال در لیگ برتر اظهار داشت: وقتی استقلال توانسته تا اینجای کار در صدر جدول قرار بگیرد باید به این تیم احترام گذاشت.

وی افزود: استقلال با شایستگی توانست تراکتور را شکست داده و سه امتیاز کامل مسابقه را به نام خود ثبت کند؛ آبی‌پوشان در این جدال بیرون از خانه یک گل زدند و چند گل هم نزدند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: این تیم مدعی اصلی قهرمانی در لیگ بیست‌ویکم است، همه آمارها به سود استقلال است که نشان می‌دهد آبی‌پوشان شکل واقعی خود را پیدا کرده‌اند.

بیک‌زاده تاکید کرد: یکی از نکات قابل قبول استقلال در این فصل سخت‌کوشی بازیکنان است که تا آخرین لحظه برای کسب پیروزی تلاش می‌کنند، استقلال تیم با شخصیتی است که باید از آنها به عنوان مستحق‌ترین تیم برای کسب قهرمانی یاد کرد.

بازیکن اسبق استقلال گفت: استقلال جوانان با استعدادی را در اختیار دارد که هر کدام از آنها می‌توانند به بازیکنان بزرگی در آینده تبدیل شوند، این نفرات زمانی که در ترکیب استقلال قرار می‌گیرند با تمام وجود می‌درخشند.

تیم فوتبال استقلال در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور روز چهارشنبه (۴ اسفند) از ساعت ۱۹ در ورزشگاه آزادی تهران میزبان فجر شهید سپاسی شیراز است.