شهرخبر

حمله بیمار با چاقو به تکنسین اورژانس

فردی که در جریان یک حادثه رانندگی دچار جراحت شده بود در حین انتقال به بیمارستان با چاقو، یکی از کارشناسان اورژانس را مجروح کرد.

به گزارش تازه‌نیوز، دکتر سلطانی، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین گفت: جمعه شب، خبر یک تصادف در منطقه آقابابا به پایگاه اورژانس این منطقه اعلام شد، کارشناسان اورژانس برای پوشش مأموریت تصادف به آدرس اعلام شده، اعزام شدند. پس از رسیدن به محل حادثه، برای انجام معاینات و آسیب‌های احتمالی به بررسی مصدوم پرداختند که با پرخاشگری مصدوم و اطرافیان وی مبنی بر عدم نیاز به انتقال مصدوم به بیمارستان مواجه شدند.

به نقل از ایران، در پی این برخورد، کارشناسان اورژانس اعلام کردند که به خاطر شدت جراحات وارده مصدوم باید به بیمارستان منتقل شود که مصدوم در حین انجام اقدامات درمانی شروع به بی‌احترامی و ضرب و شتم کارشناس اورژانس کرده و با چاقو چند ضربه به بدن یکی از کارشناسان اورژانس زد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین تصریح کرد: با این همه، مصدوم به بیمارستان تأمین اجتماعی تحویل داده شد و کارشناس اورژانس به‌دلیل آسیب‌های وارد شده در بیمارستان بستری شد. رسیدگی به این موضوع از طریق مراجع قضایی، پیگیری می‌شود.

بییشتر بخوانید: