شهرخبر

سقوط ۵ تیر چراغ برق در بزرگراه آزادگان به دلیل سرقت پیچ‌ها

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران گفت: شرق به غرب بزرگراه آزادگان قبل از پل سعیدی محدوده علی آباد قاجار، تعداد ۵ تیر چراغ برق بر روی سطح سواره سقوط می‌کند.

سقوط ۵ تیر چراغ برق در بزرگراه آزادگان به دلیل سرقت پیچ‌ها

به گزارش سلام نو به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ علی همه خانی گفت: صبح امروز، در شرق به غرب بزرگراه آزادگان قبل از پل سعیدی محدوده علی آباد قاجار، تعداد ۵ تیر چراغ برق بر روی سطح سواره سقوط می‌کند.

به گفته معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران، این حادثه باعث انسداد کامل محور شده است، به همین علت شاهد بار سنگین ترافیک در این محور هستیم، جانشین و عوامل بزرگراه پلیس راهور تهران در محدوده حادثه حضور دارند و مشغول روان سازی ترافیک هستند.

سرهنگ همه خانی گفت: این تیرهای چراغ برق در سطح راه افتاده بودند که تیم‌های راهور بدلیل اهمیت موضوع و مسدود بودن معبر، این تیرهای چراغ برق را با کمک رانندگان عبوری به رفیوژ میانی منتقل کردند. خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید.

همچنین یک منبع آگاه در پلیس راهور تهران، به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: مشخص شده که پیچ تیرهای چراغ برق در بزرگراه آزادگان به سرقت رفته و دلیل سقوط همین نداشتن پیچ بوده است.