شهرخبر

نشریه انگلیسی پس از اینکه فوق ستاره پرتغالی منچستر یونایتد روز گذشته رکورد جدید در فضای مجازی به ثبت رساند اتهام جنجالی‌ای را به رونالدو وارد کرد.

رونالدو

به گزارش همشهری‌آنلاین، کریستیانو رونالدو ابرستاره پرتغالی منچستر یونایتد روز گذشته تعداد دنبال‌کننده‌هایش را در صفحه اینستاگرام به عدد ۴۰۰ میلیون نفر رساند که این تعداد در تاریخ فضای مجازی بی‌نظیر است.

رکورد باورنکردنی رونالدو در فضای مجازی واکنش‌های متعددی را در رسانه‌ها داشت. امروز نشریه «سان» انگلیس در ادعایی بزرگ فوق ستاره پرتغالی را متهم به خریدن فالوور(دنبال کننده) کرد.

طبق گزارش این نشریه انگلیسی کریستیانو رونالدو دقیقا ۲ سال و ۸ روز قبل یعنی(۳۰ ژانویه ۲۰۲۰) تعداد فالوورهایش را به ۲۰۰ میلیون نفر رساند.

نکته جالب این است که نشریه انگلیسی می‌گوید چطور رونالدو با فعالیت چندین ساله موفق شد ۲۰۰ میلیون دنبال‌کننده جذب کند اما در طی ۲ سال گذشته فقط ۲۰۰ میلیون دیگر دنبال‌کننده به هواداران اضافه کند.

«سان» در تحقیقاتی که انجام داده مدعی شد نزدیک به ۵۰ میلیون دنبال‌کننده‌های رونالدو اینستاگرام به اصطلاح «فیک» یا خیالی است و این بازیکن اقدام به خریداری فالوور کرده است.